.

Zorlu Solar, EIF 2017’e Solar Çatı Çalıştayı ile damgasını vuruyor

Güneş enerjisi bölümünde yeni kuşak teknolojiler ilerleten First Solar’ın 26 ülkede en büyük iş ortağı ve tek distribütörü Zorlu Solar, 08 – 10 Kasım 2017 tarihlerinde Congresium Ankara’da düzenlenen 10. Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı EIF 2017’de alanının en yeni teknoloji ve çözümlerini ziyaretçilerle buluşturuyor.

Türkiye’de güneş enerjisine dayalı sistemlerin gelişimine katkıda bulunmayı amaçlayan Zorlu Solar, EIF 2017 kapsamında 9 Kasım Perşembe günü düzenlenecek Güneş Enerjili Çatılar Çalıştayı’nın da ana sponsor ve güneş paneli sponsorluğunu üstlenerek, çatılara güneş paneli kurulumu ve yaygınlaştırılması konusu ile ilgili bilgi ve tecrübelerini aktaracak.

First Solar’ın performansı yüksek ince film fotovoltaik (PV) güneş panellerini EIF 2017’deki Zorlu Enerji Standında tanıtacak olan Zorlu Solar; katılımcıları çatı kurulumları amacıyla uygun olan mamüller ile ilgili bilgilendirecek.

Zorlu Solar güneş paneli kiralama, satma, satın alma, ihraç etme, bunları çatılara yerleştirme ve buna dair her türlü kurulum ve danışmanlık hizmeti ile Türkiye’de güneş enerjisi sistemlerine yönelik kuvvetli bir ekosistem oluşturmayı hedefliyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Enerji kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »