.

Ziraat Bankası’ndan Konut Kredisi Borçlularına Kampanya

Ziraat Bankası, konut kredisi borçluları ve kredi borcu bulunan emekli vatandaşlar için çok özel bir kampanya başlattı.Ziraat Bankası

Ziraat Bankası Genel Müdür Yardımcısı Bilgehan Kuru,  başlatılan yeni kampanya ile, diğer bankalarda konut kredisi kullanan ve kendi kredi borcu olan emekli müşterilerine, borçlarının yapılandırması için öneli bir fırsat sunulduğunu açıklaıd.
Kuru, yaptığı yazılı açıklamada, bankanın yeni kredi ürün paketleri hakkında bilgi verdi. Bankanın ürün çeşitliğine önem verdiğini belirten Kuru, bu kapsamda Transfer Konut Kredisi ve Birleştiren Kredi kampanyalarının, kredi borcu devam eden müşterilere, uzun vade ve uygun faiz seçenekleri ile kredi taksit ödemelerini hafifletecek fırsatlar sunduğunu söyledi.
-“KREDİ BORÇLULARINI EN YAKIN ZİRAAT BANKASINA BEKLİYORUZ”-
Ziraat Bankası’nın, yeni Transfer Konut Kredisi ve Birleştiren Kredi kampanyalarının, hem diğer bankalarda konut kredisi kullanmış müşteriler, hem de Ziraat Bankası’ndan maaş alan kredi ve kredi kartı borcu olan emeklilerin uygun koşullarla borçlarının yapılandırılmasında önemli bir fayda sağlayacağını belirten Kuru, söz konusu kredi paketlerinden yararlanmak isteyen kredi borçlularını en yakın Ziraat Bankası şubelerine beklediklerini açıkladı. Kuru, kredi paketleriye ilgili bankanın ATM ve internet sitelerinden de bilgi alınabileceğini ifade etti.
-240 AYA KADAR VADE-
Ziraat Bankası’nın açıklamasına göre, yeni Transfer Konut Kredisi kampanyası, diğer bankalarda (veya konut finansman kuruluşlarında) konut kredisi borcu devam eden müşterilere, 240 aya kadar vade ve uygun faiz seçeneği sunarak, kredilerin transfer etmesini sağlıyor. 1 Temmuz 2013 tarihine kadar geçerli olan ve dosya masrafının bulunmadığı kampanya için Ziraat Bankası şubelerine başvuruda bulunulabilecek.
-EMEKLİLERE ÖZEL BİRLEŞTİREN KREDİ KAMPANYASI-
Ziraat Bankası’nın emeklilere özel geliştirdiği bir diğer kredi kampanyası, Birleştiren Kredi adını taşıyor. Ziraat Bankası’nın maaş ödemelerine aracılık ettiği emeklilerin, bankalardaki kredi borçlarını uygun koşullarda rahatça ödeyebilmeleri için geliştirdiği “Birleştiren Kredi” kampanyası, tüketici kredisinde 90 ay, konut kredisinde ise 180 aya varan vade imkanı sunuyor. Böylelikle, emeklilerin borçlarının aylık gelirleriyle uyumlu hale getirilerek taksit yüklerinin azaltılması sağlanıyor.Birleştiren Kredi kampanyasından, çeşitli nedenlerle bankalardaki borçlarını ödemelerinde sıkıntı yaşayan ve kredi borçları takip hesabına aktarılan emekliler yararlanabilecek.

Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »