.

Zin D Natura’da Konutlar 155 Bin Liradan Başlayan Fiyatlarla

Zin D Yatırım Geliştirme tarafından Kurtköy’de konumlandırılan Zin D Natura projesinde konut fiyatları 155 bin liradan başlıyor.Zin D Natura

Zin D Yatırım Geliştirme‘nin Kurtköy’de inşa ettiği Zin D Natura projesinde konak tarzındaki 5 farklı binada, 1+1, 2+1 ve 3+1 tilerinde toplam 91 konut yer alıyor.
Zin D Natura’da;
* 1+1’l daireler 155 bin ile 160 bin lira arsında değişen,
* 2+1 daireler 205 bin liradan,
* 3+1 daireler ise 270 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.
Aralık 2013’de teslim edilecek projenin yüzde 85’i yeşil alan olup, ayrı ayrı tahsis edilen evlerin önündeki taraçalarda, sebze ve meyve yetiştirilebilecek hobi bahçeleri , açık spor alanları, yürüyüş parkurları, ve çocuk oyun alanları yer alacak.
Ayrıca Zin D Natura Konakları, Viaport, Pendorya, Neomarin alışveriş merkezleri ve Pendik Marina, İstanbul Park Formula 1 Pisti, Sabiha Gökçen Havalimanı gibi önemli merkezlere de oldukça yakın bir lokasyonda konumlanıyor.
İletişim:  216 641 77 73

Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar