.

Zermeram projesinde daireyi şimdi al ödemeyi 2019’da yap!

Seha Yapı, Zermeram projesinde yeni bir kampanyaya imza atıyor. Daire sahibi olmak isteyenler dairesini şimdi alıyor, ödemeyi 2019’da yapıyor.

İttifak Holding’in inşaat sektöründeki markası Seha Yapı’nın Konya’da imza attığıprojesi Zermeraam’da yeni bir kampanya devresine girdi. Konut alımını basitleştiren kampanyada dairesini şimdi alanlar ödemeye 2019’da başlıyor. Projede daire fiyatları peşinde 335 Bin TL’den başlıyor.

ŞİMDİ AL KAZANÇLI ÇIK

31 Aralık 2017’de sona erecek olan “Şimdi Al Teslimde Öde” kampanyası ile ilgili bilgi veren Seha Yapı Genel Müdürü İskender Uslu şunları söyledi; 40 yıla yakın bir süredir bu toprakların lüzumsinim ve dinamiklerine ideal projeler geliştirip onları yeni sahipleri ile buluşturuyoruz. Bu minvalde Zermeram da bizler amacıyla lüzumtiğince mühim. Projemiz yalnızca Konya’da değil Anadolu’da bugüne kadar düşünülmüş en nadide ve kaliteli projelerden biri olma kalitesi taşıyor. Böyle bir projeden ev sahibi olmak isteyen çoğu müşterimiz var. Onların beklentilerine yanıt verecek kazançlı çıkacakları bir kampanya amacıyla yola çıktık ve “Şimdi Al Teslimde Öde” kampanyasını geliştirdik. 31 Aralık’ta son bulacak kampanya Zermeram’ın 1. etabında tespit edilen sınırlı sayıdaki daire amacıyla geçerli olacak. 335 Bin TL’den başlayan fiyatlarla satışına devam edilen Zermeram’dan şimdi ev alanlar, 2019 senesi teslimde ödeyecek. Farklı ödeme seçenekleri ile ev sahibi olmak isteyen müşterilerimiz amacıyla de seçenek çözümlerimiz bulunuyor.

2019’DA TESLİM

Sözlerine devam eden Uslu; “Zermeram inşaatı sürat kesmeden devam ediyor. 1. etabı 2019 senesinde teslim etmeyi planlıyoruz, zamanlamada bir problemimiz yok, 2. etabın satışları da beklediğimiz ölçüde ilerliyor. Bu etap amacıyla de önümüzdeki aylarda avantajlı kampanyalarımız olacak. Zermeram’ı satışa çıktığımız ilk günden bu yana lüzum yatırımcılar lüzumse de oturmak amacıyla konut alanlara ciddi kazanç sağladık. Seha Yapı olarak yalnızca Zermeram’da değil Türkiye’nin değişik mekanlarındaki başka projelerimizde de kazandırma geleneğimizi sürdürüyoruz.” dedi.

ÇEVRE DOSTU

Anadolu topraklarında bugüne kadar yapılmış en iyi ve en büyük hayat projelerinden biri olan Zermeram, 320 bin metrekare alan üstünde yükseliyor. Yüzde 70 gibi mühim bir seviyesi gri ve yeşil peyzajdan meydana gelen Zermeram soluk alan yemyeşil bir proje olarak kurgulandı. Çevreci bir kimliği de tespit edilen Zermeram’da kojenerasyon sistemi ile üretilecek elektrik enerjisi yardımıyla enerji tasarrufu sağlanırken, gri su arıtma tesisi ve yağmur suyu geri kazanımı ile yeşil alanların sulaması da tasarruflu duruma getirildi.

Zermeram’ın 17 bin 500 metrekaresi biyolojik gölet, 240 bin metrekaresi gri ve yeşil peyzaj, 2.750 metrekaresi sıhhatli hayat merkezi ve 9.222 metrekaresi de alış veriş merkezi olarak tasarlandı. Brüt 120 ile 1.052 metrekare aralığında inşa edilen Zermeram’da toplamda 1.077 konut bulunuyor. Projede yer alan Arasta AVM ise 39 mağaza, 2 adet çok hedefli salon, 1 adet restoran ve 1 adet marketten oluşuyor.

Zermeram projesinde 72 adet 2+1 konut tipiyle beraber 249 adet 3+1, 218 adet 4+1, 256 adet 4,5+1, 200 adet 5+1, 1 adet 5,5+1, 23 adet de 6,5+1 konut yapılıyor. Projede, 14 bahçe dubleks yer alırken 9 adet yalı, 35 adet de villa bulunuyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »