.

Yunanistan’da Bedava Kiralık Ev

Ekonomik krizin etkilerinden henüz kurtulmayı başaramayan Yunanistan’da mülk sahipleri evlerini vergi ödeme karşılığında bedavaya kiralıyor.Yunanistan

Dünyanın en yüksek Mülkiyet oranlarından birine sahip Yunanistan’ta yaşanan ekonomik kriz sebebiyle evler ya bedavaya kiralanıyor ya da değerinden çok daha az fiyata satılıyor .

Atina’da ev kiralarında yüzde 10-30 azalma olduğu, her üç kiracıdan birinin kirasını zamanında ödemeyediği öğrenildi.

Atina’nın en merkezi ve lüks semti olan Kolonaki’de likidite sıkıntısından, Ekonomik kriz ve emlaklardaki yüksek vergilendirmeden dolayı Kira ve satış fiyatlarının aşağıya doğru kaydığı gözlenirken, iş yeri, Ofis satışlarında da yüzde 50’ye yakın gerileme olduğu belirtildi.

Bu arada devletin, ay sonuna kadar 5 milyon Gayrimenkul sahibinden Elektrik faturaları üzerinden tahsil edilen ek Gayrimenkul vergisiyle 3,2 milyar avro ek gelir sağlaması bekleniyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Kent Haberleri kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »