.

Yüksek Kur Elektriğe Zam Olarak Yansıyacak

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) Başkanı Hasan Köktaş, yüksek kur sebebiyle elektrik fiyatlarının eninde sonunda artacağını belirtti.Elektrik

Yüksek kurun enerji maliyetlerine  yansıyacağını ve tüketicinin bu durumdan eninde sonunda etkileneceğini belirten Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) Başkanı Hasan Köktaş, “Kur artışları bir ölçüde oradaki finansman temini açısından da sorun yaratabilir” dedi.

Görev süresinin sona ermesi sebebiyle düzenlediği basın  toplantısında konuşan Köktaş, doğalgaz stoklama kabiliyetinin sınırlı olması ve belli bölgelerde yaşanan basınç sorunu sebebiyle elektrik arzında sıkıntı olduğunu doğruladı.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Enerji kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »