.

Yeniköy Konakları ne zaman teslim?

Yeniköy Konakları Şimdi Al 2019’da Öde kampanyası ile satışlara devam ediyor. 24 ay sonra teslim edilecek projede 362 daire ve 12 dükkan bulunuyor.

30 bin 856 metrekare arsa alanına sahip Yeniköy Konakları projesi Emlak Konut GYO güvencesiyle inşa ediliyor. Yeni Yapı İnşaat imzasını taşıyan projede 2+1’den 4+1’e kadar daire tipleri sunuluyor.

Yeniköy Konakları projesinde fitness, sauna, spor alanları, çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, kapalı otopark yer alıyor. Proje Eyüp Alibeyköy Güzeltepe’de yükseliyor.

Yeniköy Konakları fiyat listesi:
2+1 daireler 660 bin TL’den,
3+1 daireler 1 milyon 41 bin TL’den,
4+1 daireler 1 milyon 308 bin TL’den başlıyor.

Ödeme planına göre Yeniköy Konakları’nda yüzde 5 peşinattan 1 yıl sonra yüzde 15’lik ödeme sağlanıyor. Kalan bedel Ocak 2019’da ödeniyor. Peşin ödemelerde ise yüzde 10 indirim uygulanıyor.

Adres: Güzeltepe Mahallesi Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi 228 34060 Alibeyköy / İstanbul

Tel: 0212 625 66 25


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar