.

Yeni yıla yeni ev!

Gayrimenkul sektöründe yılsonu fırsatları başladı. konut üreticileri uygulamaya koydukları kampanyalarla müşterilere indirim ve ödeme kolaylığının yanı sıra çeşitli hediyeler de sunuyor

Gayrimenkul sektöründe yıl sonunda piyasayı canlandırarak girmeye hazırlanan firmalar, uygulamaya koydukları kampanyalarla müşterilere indirim ve ödeme kolaylığının yanı sıra, farklı hediyelerle projelerine çekmeye çalışıyor. İndirim, sıfır faiz kampanyası, taksit erteleme gibi birçok kampanya, yılın son döneminde peş peşe devreye giriyor.

Taksit erteleme

Bu yıl beklediklerinden yüksek talebe ulaşan gayrimenkul kuruluşları, sonbaharda da kampanyaları yeniledi. Eylülden itibaren neredeyse her gün yeni projenin tanıtılıp satışa çıktığı, devam eden projelerde ise kampanyaların hız kazandığı sektörde satışlar da artıyor.

Konut almanın zamanı

Gayrimenkul firmalarının yaptığı bu kampanyalarla satış ofislerini ziyaret eden ya da kampanya hakkında bilgi almak isteyen müşterilerin sayısında önemli artış yaşandığına dikkat çekiliyor. Hızla gelişen yeni konut bölgelerinde, yaklaşık 130 bin liradan başlayan fiyatlarla taksit ödeyerek alınabilen dairelerde bulunuyor.

Satışlar geçen seneye göre daha iyi gidiyor

Sektör temsilcileri, bu yılın eylül ayında geçen yılın aynı dönemine göre daha iyi olduğunu belirterek, şu değerlendirmeyi yapıyor: ”Sektörde pazarlama argümanlarını iyi kullanıyoruz. Özellikle yıl sonuna doğru yapılan bu kampanyalar hem ev sahibi olmak isteyenlere önemli avantajlar sunuyor hem de konut şirketleri için satışların artmasına neden oluyor”


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar