.

Yeni Havalimanı inşaatı tam gaz devam ediyor! Yüzde 71’i tamam

İstanbul Yeni Havalimanı inşaatında tam gaz çalışmalar devam ederken, 3. Havalimanı’nın yüzde 71’i tamamlandığı bildirildi. Yapımı sırasında her türlü engellere karşı Türkiye’nin duruşuyla numune olacak dev havalimanında harıl harıl çalışmalar planlandığı üzere devam ediyor… İşte dev projede son hal…

İstanbul Yeni Havalimanı büyük bir süratle şekilleniyor… Türkiye’yi havacılık bölümünde dünyanın merkezi haluna getirecek olan İstanbul’un Yeni Havalimanı 3. Havalimanı inşaat çalışmalarında süratli ilerleyiş sürüyor. Dev Havalimanı projesinde gelinen son hal ise yüzde 71 düzeyinin aşıldığı…

İstanbul 3. Havalimanı projesinde inşaat çalışmaları gece gündüz demeden Aralıksız devam ederken, havalimanı iyiden iyiye şekillendi. Devasa büyüklükteki Havalimanı inşaatında gelinen son hale dair en yeni bulgular EmlakPencerem.com farkıyla bu haberimizde okuyabilirsiniz.

Türkiye ve İstanbul amacıyla büyük bir ciddiye sahip olan ve havacılıkta dünya merkezi mevkisine yükseltecek olan, düşmanların bütün girişimlerine rağmen 7/24 esasına göre 3.Havalimanı projesinde tam gaz inşaat sürüyor. Gelinen hal ise gerektiğince süratli… İstanbul Yeni Havalimanı inşaatında Yüzde 71’lik dilim sonuçlanmış halda.
Dev büyüklüğe sahip, İstanbul’un yeni şehrinin kapılarını da aralayacak olan 3. Havalimanı projesi kapsamında kent bölgeye doğru büyümeye başladı. Emlak değerlerinin tavan yaptığı, arsa ve konut projelerinde harış harıl yeni projelerin ve yeni kentleşmenin devam ettiği bölümde Yeni Havalimanı inşaatının tamamlanmasından evvelce yaşamlar başladı. Dev projeler inşaat aşamasında, fiyatlar tavan halunda. İstanbul 3.Havalimanı inşaatında ise çalışmalar uygulama dahilinde Aralıksız sürüyor.

Konuya dair İstanbul Yeni Havalimanı’nda çalışmalarla ilgili olarak Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürü DHMİ Funda Ocak sosyal medya hesabı üzerinden havalimanı inşaatının yüzde 71’inin tamamlandığı tarafında paylaşımı ise projenin ne aşamada olduğunun en büyük göstergesi oldu.

Proje kapsamında havalimanının açılış tarihine yaklaşılırken, inşaat çalışmaları ise kesintisiz biçimde uygulamaa ideal biçimde devam ettiği bildirildi. İstanbul Yeni Havalimanı’nda, hem iç hem de apron sahasında Aralıksız süren çalışmalar neticesi yolcu köprülerinin montajları, ana terminal binasının dış cam ve çatı montajları devam ediyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Kent Haberleri kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »