.

YELKEN EVLERİ MUDANYA

Fiyatlarının konum ve büyüklüğe göre belirlenecek olan  Yelken Evleri Mudanya , Biz Grup imzası taşıyacak.

Farklı büyüklüklerde ve seçeneklerden dairelerin bulunacağı Yelken Evleri Mudanya fiyat bilgisi henüz netleşmedi.    Bir çok  farklı seçeneğin bulunacağı Yelken Mudanya Evleri ile ilgili hala bir fiyat bilgisi verilmedi.

Bursa Referans Yapı ve Güriş Yapı ortaklığında kurulmuş olan Biz Grup  tarafında hayata geçirilecek olan Yelken Evleri Mudanya projesi  30 araçlık açık ve 140 araçlık kapalı otopark ,  88 adet konuttan oluşacak.

Yelken Evleri Mudanya projesinde ;

* 66 adet 3+1

* 22 adet 5+1 dubleks daire yer alacak.

4 bin 675 metrekare yapı alanına sahip olan Yelken Evleri Mudanya projesi 11 bin 682 metrekare alan üzerinde inşa edilecek. Yeşil alana ayrılan alan ile dikkat çeken Yelken Evler Mudanya 7 bin metrekare yeşil alana sahip olacak. Yelken Evleri Mudanya’da sosyal alanların varlığı ve çeşitliliği ile kadınlar, erkekler ve çocuklar için açık ve kapalı havuzları, sauna, soğuk havuz, hamam ve fitness salonu tasarlanmıştır.

 


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »