.

Yasa Kule’de home ofisler 320 bin’den başlıyor!

Türev İnşaat Kartal başta olmak üzere İstanbul’un çeşitli semtlerinde projeler yaptı. Firmanın yeni projesi Yasa Kule ise, dünyanın en büyük adliye sarayının hemen yanında, Kartal Metro istasyonuna yürüme mesafesinde konumlanıyor.

Toplam 50 home-office daireden oluşan Yasa Kule’de, 80 metrekarelik 1+1 home – office dairelerin yanı sıra 90 metrekarelik 2+1 home – office konutlara yer veriliyor. Kartal Adliyesinin çevresinde konumlana projeler arasında Adliyeye en yakın projelerden biri olan Yasa Kule, deniz Ulaşım araçlarına 10 ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise 15 dakika mesafede bulunuyor.

Konutlarda 6. kattan itibaren Adalar manzarası hakim olduğu projede1+1 daireler 320 bin liradan, 2+1 daireler ise 360 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Fitness center, hobi odası, çocuk parkı, restaurant ve kafelerin bulunduğu projede, teslimlerin ise Haziran 2013’te yapılması planlanıyor.

Kartal-Maltepe bölgesinde yatırımlarına devam edeceklerini söyleyen Türev İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Süslü, bu bölgedeki önemli projelerinden birisinin de 59 Home Ofis daireden oluşan, Mimari ve teknik açıdan üstün özellikleri olan Yasa Kule projesi olduğunu söyledi.

Süslü, kentsel Dönüşümün önemli merkezlerinden biri olan Kartal’ın Dönüşüm ile birlikte ciddi bir Konut talebi ile karşı karşıya kalacağını belirtti. Kadıköy-Kartal arasını 32 dakikaya indiren Metro hattının açılması ile talebin Kartal bölgesinde yoğunlaştığını ifade eden Süslü, bu gelişmeyle yeni projelerin alım ve satımlarının da hızlandığını söyledi.
Tipi    Başlangıç fiyatı
1+1    320.000
2+1    360.000


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »