.

Yapı Sektörü Profesyonellerini Ege Bölgesi’nde Buluşturuyor

Yapı malzemesi seçiminde en doğru pazar, sektörün en büyük buluşmaları; YAPI FUARLARI – TURKEYBUILD Ege ve Akdeniz Bölgesi’nin en büyük YAPI FUARI…

18. Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir, 11–14 Ekim 2012 tarihleri arasında İzmir Uluslararası Fuar Alanı’nda gerçekleştirilecek. Geçen yıl yüzde 30 büyüyen ve eklenen yeni salonuyla 19.500 m2’de düzenlenecek olan fuar Ege ve Akdeniz Bölgesi’nin en büyük fuarı olacak.

Yapı-Endüstri Merkezi tarafından 35 yıldır düzenlenen Yapı Fuarları – Turkeybuild, ulusal ve uluslararası alanda yapı malzemesi sektörüne büyük katkılar sağlıyor. Bölgelerinin ve Türk yapı sektörünün en büyük buluşmaları Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul ve Yapı Fuarı Turkeybuild Ankara’nın ardından, 2012 yılının son buluşması olarak düzenlenecek olan Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir, yarattığı iş olanaklarıyla sektörün gelişimini ivmelendirecek.

Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir’in katkılarıyla ayrıca 12 Ekim 2012, Cuma günü Material ConneXion®’ın Uluslararası Danışmanı ve İstanbul Direktörü Paolo Cancellato İzmir Ekonomi Üniversitesi Konferans Salonu’nda “Malzeme İnovasyonu – Malzemeler Aracılığıyla Yenilik Stratejisi” konulu bir konferans verecek.

Yapı dünyasının bilgi merkezi Yapı-Endüstri Merkezi tarafından düzenlenen, Türk yapı malzemesi sektörünün en köklü ve en büyük buluşmaları olan Yapı Fuarları – Turkeybuild, bu yıl 18. kez Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir ile 11– 14 Ekim 2012 tarihlerinde sektörü bir araya getirecek.

“Yapı”nın tüm süreçlerinde yer alan binlerce ürün ve hizmeti tek bir çatı altında toplayan, çeşitlilik içeren örnekleri karşılaştırılarak malzeme seçiminde kolaylık sağlayan, sektördeki en yeni teknoloji ve gelişmelerin sergilendiği, uygulamadaki çözüm önerilerini uzman görüşleri ile değerlendirme fırsatı sunan, yarattığı iş olanakları ile sektöre ticari fayda sağlayan Yapı Fuarları – Turkeybuild büyüyor, sektöre olan katkısını büyütüyor.

18. Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir, 11 – 14 Ekim 2012, İzmir Uluslararası Fuar Alanı

“19.500 m2 alanda, 350 katılımcı firma, binlerce ürün çeşidi, 33.000 ziyaretçisiyle 18 yıldır bölgesinin lideri

Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir, geçen yıl %30 büyüyen ve eklenen yeni salonu ile 19.500 m²’lik sergileme alanında, Ege ve Akdeniz Bölgesi’nin yine en büyük sektörel buluşması olacak. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul’dan sonra sergileme alanı bazında, 2. büyük sektör buluşması olma özelliğini taşıyan fuarda yaklaşık 350 firma, 33.000’e varan ziyaretçi ile bir araya gelecek. Ege Bölgesi yatırımcılarına sektörün dev markalarındaki gelişme ve yenilikleri izleme imkânı sağlayan fuar, yapı sektörünü bölgenin gündemine taşıyacak.

Ege ve Akdeniz Bölgesi’nin en büyük sektörel buluşması olan ve Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul’dan sonra en büyük ikinci Yapı Fuarı olan Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir, turizm sezonunun bitimiyle beraber hareketlenen inşaat malzemeleri pazarına her yıl olduğu gibi bu yıl da ivme kazandıracak. Turizm yapılarının yanı sıra yazlık konut yatırımları ve tadilat çalışmaları ile Türk yapı malzemeleri sektörü için büyük önem taşıyan bu dinamik pazar için bölgenin sektör profesyonelleri Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir’de bir araya gelecek. Katılımcı firmalar fuarda pazarın ihtiyaçlarına cevap verebilecekleri en önemli ürün, teknoloji ve hizmetlerini sunacaklar.

Geçen yıl 28.907 kişinin ziyaret ettiği Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir’i, ulusal ve uluslararası alanda yapılan yoğun tanıtım çalışmaları, Türkiye genelindeki ticaret ve meslek odalarının üst düzey yetkilileri, iş adamları birlikleri ve satın alma heyetlerine özel hazırlanan fuar ziyaret organizasyonları ile 33.000 yapı profesyonelinin ziyaret etmesi bekleniyor.

Yapı-Endüstri Merkezi iştiraki olan YEM Fuarcılık A.Ş. tarafından 35 yıldan bu yana düzenlenen Yapı Fuarları – Turkeybuild sektörün en büyük buluşma platformudur. Ege Bölgesi’nin yapı sektörü dışında da en büyük ticari buluşmalarından olan 18. Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir’de, en yeni teknolojiler, yenilikler ve gelişmeler sergilenerek yeni iş bağlantıları için fırsatlar gündeme gelecek.

Yapı Fuarları Türk yapı malzemesi sektörünün dev firmalarını, mimarlar, mühendisler, peyzaj mimarları, müteâhhitler, GYO’lar, meslek odaları, resmi ve yerel yönetim temsilcileri, yatırımcılar, akademisyenler, öğrenciler ve ilgili STK’lardan oluşan yapı sektörü profesyonelleri ile bir araya getiriyor.

Malzemeler yenilik yapmamızı nasıl etkiler?

Yanıtları; Malzeme İnovasyonu – Malzemeler Aracılığıyla Yenilik Stratejisi” Konferansı’nda…

Dünyanın yenilikçi malzemeler konusundaki en önemli tasarım merkezi Material ConneXion®’ın Uluslararası Danışmanı ve İstanbul Direktörü Paolo Cancellato; İzmir Ticaret Odası, Yapı-Endüstri Merkezi ve İzmir Ekonomi Üniversitesi’nin işbirliği, 18. Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir’in katkılarıyla İzmir’e geliyor.

Cancellato, 12 Ekim 2012 Cuma günü, 17.30 – 19.30 saatleri arasında İzmir Ekonomi Üniversitesi Konferans Salonu’nda “Malzeme İnovasyonu – Malzemeler Aracılığıyla Yenilik Stratejisi” konulu bir konferans verecek.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Fuarlar kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »