.

Yapı Fuarı’nda Filli Boya Standına Yoğun İlgi

24-28 Nisan tarihleri arasında 36’ncısı düzenlenen Yapı Fuarı-TurkeyBuild İstanbul’da Filli Boya standını 110 binin üzerinde kişi ziyaret etti.Filli Boya Standı
Türk boya sektörünün lideri Filli Boya,  Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi – Beylikdüzü’nde 24-28 Nisan 2013 tarihleri arasında gerçekleştirilen 36. Yapı Fuarı-TurkeyBuild İstanbul‘da yer aldı. Filli Boya fuarda; inşaat boyalarını,  sanayi boyalarını, mobilya boyalarını, yapı kimyasalları, tutkallar ve ısı yalıtımı ürünlerini tanıttı.
Filli Boya, moda ve stil danışmanı Ümit Ünal’ın özel tasarımı olan, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi – Beylikdüzü’nde bu yıl 36.’sı gerçekleştirilen İstanbul Yapı Fuarı’ndaki, 3. salon 441’nolu standında; sektör temsilcileri, çalışanları ve ziyaretçileriyle bir araya geldi.
Sektörün bölgedeki en büyük buluşmasına tanıklık eden fuarda Filli Boya, özel olarak tasarlanan standında vizyonunu 110 bini aşkın ziyaretçiyle paylaştı.
Gerçekleştirdiği yatırımlar ve yaptığı yeniliklerle sektöre yön veren Filli Boya, yapı dünyasının bir araya geldiği fuarda, bünyesindeki markaların hayata geçirdiği projelerini ve sektöre yön veren ürünlerini sergiledi. Filli Boya fuarda; bu yıl moda ve stil dünyasının önemli ismi Ümit Ünal ile hayata geçirdiği, renk konusunda boya ve inşaat sektöründeki öncü rolünü vurgulayan “Coloration / 2013-2014 Renk Eğilimleri” projesini de tanıttı.
Filli Boya Yalıtım da Yapı Fuarı’nda…
Capatect Isı Yalıtım Sistemi ürünleriyle de fuarda yer alan Filli Boya, çevre dostu yeni nesil ısı yalıtım sıvası Capatect ECOTECH’ in tanıtımını yaparak, aynı zamanda da uygulamakta olduğu garanti, sigorta ve kredi hizmetlerinin detaylarını katılımcılar ile paylaştı.  Ayrıca fuarda, binaların dış cephelerdeki ısı kayıplarını gözler önüne seren termal kamera hizmeti de tanıtıldı.
2001 yılından bu yana sektöründe lider konumunda olan Filli Boya, bulunduğu sektörlere yön verecek inovatif projeleri hayata geçirmeye devam edecek.

Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Fuarlar kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar