.

Yapı Decoor Ankara İnşaat Malzemeleri Yapı Yenileme Fuarı 28 Mart’ta başlıyor

CYF Fuarcılık’ın düzenlediği YAPI DECOOR ANKARA İnşaat Malzemeleri Yapı Yenileme Fuarı bu yıl 28 – 31 Mart tarihleri arasında 7. kez ziyaretçilerini ağırlayacak.Yapı Yenileme Fuarı

Ankara ATO Congresium’da düzenlenecek fuar, inşaat sezonunun başlamasıyla bölgede düzenlenen ilk ve en büyük fuar olma özelliğine sahip. Kentsel dönüşümün hız kazandığı şu günlerde Yapı Decoor yeni projeler ve tadilat çalışmaları için malzeme ve hizmet tedarikinde en önemli adres olacak.
Anadolu’nun en büyük yapı malzemeleri fuarı olan YAPIDECOOR ANKARA, 7. kez düzenleneceği 28-31 Mart 2013 tarihlerinde yaklaşık 200 katılımcı firmayla 17 bin ziyaretçiyi buluşturacak. Geçen sene 21 ayrı ülkeden 16 bin ziyaretçiyi ağırlayan fuar, yerli üreticiye Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından katılım yapan sektör devi firmalarla birebir görüşme ve işbirliği kurma imkânı sunacak.
Kamu Kurumları’nın da Tercihi YAPIDECOOR
CYF Fuarcılık Genel Müdürü Hakan Yüksel: “Anadolu’nun en yeni fuar merkezi olan Congresium’da (ATO Fuar Merkezi) düzenlenecek 7 yıldır devam eden YAPIDECOOR ANKARA fuarı, yenileme ve tadilat için malzeme sağlamanın dışında sektördeki gelişmeler ve yeniliklerden haberdar olma, sektör içerisinde durum analizi yapabilme gibi imkânlar sunan önemli bir platform oldu. YAPIDECOOR, başkentte düzenleniyor olması ve Türkiye’nin her yerinden kolay ulaşılabilecek bir konumda olması nedeniyle devlet kurumlarının da tüm satın almalarını gerçekleştirdiği bir mecra halini aldı. Yaklaşık 15 bin m2 alanda yer alacak fuarda çatı cephe kaplamaları, seramik, mermer, parke gibi zemin kaplamaları, yüzme havuzları, ahşap, çelik ve prefabrik konutlar, duvar kâğıdı, boya, banyo – mutfak, kapı – pencere, ısıtma-soğutma ve dekorasyon malzemeleri gibi çok geniş yelpazede ürün ve hizmeti bir arada bulabilmek mümkün.”

Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Fuarlar kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar