.

Yalıtımsız Çatılar 23 Milyar Lira Zarara Neden Oldu

Çatı Sanayici ve İş Adamları Derneği (ÇATIDER), son 10 yılda yalıtımsız ve hatalı çatılar sebebiyle 23 milyar liranın çöpe gittiğini belirtti.Yalıtımsız Çatı

Enerji kaynaklarının verimli kullanılması konusunda bilinç oluşturulması amacıyla her yıl Ocak ayının 2. haftasında kutlanan Enerji Tasarrufu Haftası’nda, Türkiye’deki çatılar yine sınıfta kaldı.

Çatı Sanayici ve İş Adamları Derneği (ÇATIDER) tarafından yapılan araştırmaya göre, son 10 yılda yalıtımsız ve hatalı çatıların ülke ekonomisine verdiği zarar 23 milyar TL’nin üzerine çıktı. Sadece 2012 yılında yaklaşık 4 milyar TL sorunlu ve günümüz gereksinimlerini karşılamayan çatılar yüzünden zarar edildi.

İsrafın başlıca nedenleri ise yalıtım eksikliği, mevcut yalıtımın korunamaması, kaplama sistemindeki yanlış uygulamalar oduğu belirtildi.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Sektörel kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »