.

Yakacık Royal Towers’ta Satışlar Devam Ediyor

Çiftçi İnşaat’ın Kartal Yakacık’ta inşa ettiği Yakacık Royal Towers projesinde satışlar devam ediyor.Yakacık Royal

İstanbul’un yükselen bölgesi Kartal Yakacık’ta hayata geçirilen Yakacık Royal Towers projesinde satış süreci devam ediyor. 10 katlı 2 blok halinde tasarlanan projede 50 Konut yer alıyor.

Yakacık Royal Towers Projesinin Tamamı 3+1’den Oluşuyor

Blokların tamamının 3 oda 1 salon olarak inşa edilen Yakacık Royal Towers projesinde daireler 125 m2 ile 142 m2 şeklinde tasarlanıyor. Bu yılın yaz aylarında teslimlerin başlayacağı projede her Daire için kapalı otopark alanı tahsis ediliyor.

Deniz Manzaralı Daireler

Deniz gören dairelerin bulunduğu projede daireler 300 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. Banka Konut kredisi kullanarak Daire sahibi olunabilen projedeki A blok 145 m2, B blok ise 125 m2 3 oda 1 salon daireler yer alıyor. Yakacık Royal Towers projesinde ayrıca 4 adet dubleks daireler de yer alıyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar