.

Yabancı Gayrimenkul Yatırımcıları Londra’yı Tercih Ediyor

Yabancı Emlak Yatırımcıları Derneği tarafından hazırlanan listeye göre Londra, yabancı gayrimenkul yatırımcılarının en çok ilgi gösterdiği şehir oldu.Londra

Yabancı Emlak Yatırımcıları Derneği (AFIRE) tarafından yapılan araştırma sonucunda yabancı yatırımcıların en çok ilgi gösterdiği şehirler arasında Londra birinci sırada yer alırken geçen yıl ilk sırada yer alan New York bu yıl ikinci oldu.

Londra’nın hangi nedenlerle ilk sırada yer aldığının belirtilmediği listeninin ilk beşinde San Francisco, Houston ve Los Angeles yer alıyor.

AFIRE raporunda gayrimenkul yatırımları için en güvenilir ülkenin ABD olduğu bildirililrken Almanya ikinci sırada gösterildi.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Emlak Konut kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »