.

Work Square’de yüzde 1 KDV avantajı! 140 bin TL’ye

MVK Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Ertürk Mavuk, “Kurtköy’de hayata geçirdikleri ev ve ofis yaşamını bir arada sunan Work Square projesi’nden daire alacakların % 1 KDV avantajından yararlanacağına” dikkat çekti.

972 yılından bu yana İstanbul Anadolu Yakası’nın Bostancı, Suadiye, ŞaşkınbakkaL, Erenköy, Kozyatağı gibi önemli noktalarında bulunan kendi arsalarında gerçekleştirdiği konut ve işyeri projeleriyle dikkat çeken MVK Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Ertürk Mavuk; “ev-ofis kullanıcılarının ihtiyaçlarına göre tasarlanan Work Square projesi pek çok yönden alıcılara avantajlar sunuyor.

Bildiğiniz gibi, konutların vergi değeri ve bulunduğu yer esas alınarak farklı KDV oranlarının uygulanacağı yasa, 1 Haziran 2012’den itibaren geçerli olmak üzere kabul edildi. Konumlandığı bölge, mimarisi ve hizmetleriyle özellikle ev-ofis konforunu bir arada yaşamak isteyenlerin ihtiyaçlarına maksimum düzeyde cevap verecek olan Work Square projesinin inşaat ruhsatı 1 Haziran 2012’den önce alınmış olduğu için projeden daire alanlar KDV artışından etkilenmeyecek. Eski KDV uygulamasına göre 150 m2 nin altındaki daireler için uygulanan %1’ lik KDV oranı, Work-Square projesinde uygulanmaya devam edecek. Bu da şu anda projeden daire alacaklar için önemli bir maliyet avantajı olup, orta ve uzun vadede yatırımcıların daha fazla kar etmelerini sağlayacak” şeklinde düşüncelerini ifade etti.

Work Square’de fiyatlar;

 

51 metrekarelik stüdyo daireler 140 bin TL,

70-80 metrekareli 1+1 daireler 208 bin TL,

112-114 metrekarelik 2+1 daireler 322 bin TL,

167-198 metrekarelik 3+1 daireler 580 bin TL’den başlıyor.

 

İletişim:   216 702 11 11


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »