.

White City Maltepe projesinde 2. etap C Blok satışları başladı

İstanbul Maltepe’de 7 bin 900 metrekare arsa üzerinde inşa edilen proje konutlarının 2. Etap konut satışlarına başlandı.White City

Yüzde 25 peşinat alınarak, İş Bankası ile Garanti Bankası’ndan yüzde 0.81 faiz oranı ile 120 ay vade uygulamasıyla kredi alınarak bu konutlara sahip olunabilir. Ancak bu hafta sonuna kadar geçerli olan şu an ki fiyatlarda, % 3 ile % 5 arasında artış yapılacak.

Fiyatlar bu hafta sonu aratacak..
Hafta sonuna kadar geçerli olan konut fiyatları; 2 etap C Blok 3+1 konutlar 300 bin lira, B Blok 2+1 konutlar 220 bin lira olup, hafta sonu itibari ile belirtilen oranda artış görecek.

6.kattan itibaren deniz manzaralı…
White City Maltepe’de 106 konutun yer aldığı 5 bloktan oluşan porjede, 24 saat güvenlik ve temizlik hizmetlerinin yanı sıra, ticari alanlar, kapalı otopark, çocuk oyun alanları, basketbol sahası,  fitness center, açık yüzme havuzu gibi sosoyal aktivite alanları da yer alıyor.
İnşaatı tamamlanmış olan bu konutlar E-5 Karayolu’na ve E-5 Maltepe metrosuna 2 dakika mesafe uzaklıkta olup, diğer tüm ulaşım araçlarına çok yakın lokasyonda bulunuyor.

İletişim216 399 32 66


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar