.

West Wall Marina Villaları Satışa Sunuldu

Kesintisiz deniz manzarasıyla ve projeye özel marinasıyla ayrıcalıklar sunan West Wall Marina Villaları 1 Ekim Salı günü düzenlenen basın toplantısı sonrasında satışa sunuldu.West Wall Marina

İstanbul’un en hızlı değer kazanan bölgelerinden Beylikdüzü’nde, Batı Duvarı İnşaat tarafından inşa edilen West Wall Marina Villaları, konumu ve donatılarıyla eşsiz bir yaşam alanı sunuyor.

1 Ekim Salı günü proje bünyesinde yer alan marinada düzenlenen basın toplantısı sonrasında satışa sunulan villalar büyük beğeni topladı.

62.000 metrekare arsa üzerine inşa edilen ve en küçüğü 353 metrekareden oluşan 64 villanın yer aldığı West Wall Marina Vilları’nda 815 metrekareye kadar villa tipleri yer alıyor. Ayrıca tüm villaların kendilerine özel 500 ile 1.000 metrekare arasında müstakil kullanımlı bahçeleri bulunmakta.

Batı Duvarı İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Fırat Muşlu; “Bugüne dek inşaat sektöründe bir çok konut projesini yüklenici firma olarak hayata geçirdik. Bu döneme dek birçok konut, ofis ve ticari alanlar gibi projeleri yüklenici firma olarak inşa ettik. Bununla birlikte tekstil sektöründe de aktif şekilde faaliyet gösteriyoruz. Bugün, sektördeki birikimimizle birlikte Batı Duvarı İnşaat’ı, büyük – küçük tüm projelerimizde, attığımız her adımda keyifli ve estetik yaşam alanları oluşturmak amacıyla sektördeki rolünü büyütüyoruz. Bu kapsamda da A+ bir yaşam alanı olarak West Wall Marina Villaları’nı inşa ettik ve bugün satışa sunuyoruz. West Wall Marina projemiz sektördeki markalı konut projemizin ilki. Önümüzdeki dönemde de inşaat sektöründeki yatırımlarımıza ağırlık vererek devam edeceğiz.” dedi.

VİLLA SAHİPLERİNE ÖZEL MARİNA

Geniş bahçeleri ve özel kapalı otoparklarıyla öne çıkan lüks villaların en dikkat çeken özelliği ise villa sahiplerine 5 yıl boyunca ücretsiz sunulan yat marinası.

160.000 metrekare kara alana 162.000 metre karede deniz alanına yayılan yat marinası, restoranları, kafeleri ve spor alanlarıyla da West Wall Marina sakinlerine hizmet verecek.

800 tekneye hizmet verebilecek kapasiteye sahip olan marinanın yanı sıra projede genel ve özel yüzme havuzları, çocuk parkları, spor alanları, alışveriş noktaları, özel plajı, yat kulübü ve yelken okulu yer alıyor.

-Güvenlikli bir site içerisinde müstakil villa yaşamı sunan West Wall Marina Villaları, deniz kenarında özel bir konuma sahip.

E5 ve TEM Otoyolu’na kolay  ulaşılabilir bir konumda yer alan West Wall Marina Villaları, Atatürk Havalimanı’na 17 km, İDO İskeleleri’ne 7 km, Taksim’e 30 km, Levent’e ise 32 km mesafede bulunuyor.

Bugüne dek yüklenici firma olarak birçok inşaat projesini hayata geçiren Batı Duvarı İnşaat, faaliyet gösterdiği tekstil sektöründe de uzun yıllardır aktif şekilde rol alıyor.

İnşaat sektöründeki deneyimini West Wall Marina Villaları’na taşıyan Batı Duvarı İnşaat, 64 villadan oluşan projesini 1.500 Dolar’dan başlayan fiyatlarla satışa sundu.

7 farklı tipte villanın yer aldığı projede villaların tamamı hemen teslim olarak alıcılarına sunuluyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »