.

West Gate Residence’ta Havaalanına Direkt Ulaşım İmkanı

Doğukan Yapı tarafından Ankara’da inşa edilen West Gate Residence projesinin ayrıcalıklı konumu, daireleri daha da değerli kılıyor.West Gate Residence AnkaraWest Gate Residence, İstanbul, Samsun, Konya yollarının tam ortasında bulunuyor. Projenin konumu, giderek Kızılay-Çankaya arterinin yerini alan Eskişehir Yolu, Bakanlıklar, modern kamu binaları ve prestijli yapılarla “Yeni Ankara’nın” çehresini sergiliyor.

Ankara West Gate Residence Avantajları

Eskişehir Yolu’nun en değerli bölgesinde yer alan Ankara West Gate Residence, metro avantajıyla da öne çıkıyor. Ayrıca şehir içi trafiğine girmeden havaalanına direkt ulaşmanın ayrıcalığı sunuluyor.

1+1 ile 4+1 Dairelerde Yaşam

Ankara, Çankaya, Eskişehir Yolu 15’inci km. Başkent Üniversitesi Kavşağı (Opet Karşısı) Konutkent Mahallesi Dumlupınar Bulvarı üzerinde inşa edilen AnkaraWest Gate Residence projesinde, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon Daire seçenekleri yer alıyor.

Teslim Ağustos 2015’te

Banka Konut kredisi ile Daire sahibi olunabilen projede buhar odası, fitness center, sauna, yüzme havuzu, yürüyüş yolları ve spor alanları gibi bir dizi sosyal imkan mevcut. 33 katlı 3 blok halinde yükselen projede toplam 195 adet daire bulunuyor. Konut fiyatlarının 165 bin liradan başladığı AnkaraWest Gate Residence projesinin teslim tarihinin Ağustos 2015 tarihi olarak belirtiliyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar