.

Vodafone Arena’da Çalışmalar Devam Ediyor

Vodafone Arena Stadı’nın inşaat çalışmalarının devam ettiğini açıklayan BJK Beşiktaş İnşaat ve Ticaret AŞ Genel Müdürü Coşkun, bir süre sonra 3 vardiya halinde 24 saatlik çalışmaların başlayacağını belirtti.Vodafone Arena

Vodafone Arena’nın inşaatının son durumu hakkında bilgi veren BJK Beşiktaş İnşaat ve Ticaret AŞ Genel Müdürü Coşkun, çalışmaların programın ilerisinde ve hızlı olarak yürütüldüğünü söyledi.

Beşiktaş’In resmi internet sitesinden açıklama yapan Coşkun şu ifadeleri kullandı:
“20 Aralık 2013’te ilk harcın atılmasının ardından 15 gün içerisinde D Blok temellerinin 3’te 2’lik bölümü bitirilmiştir. D Blok’ta kolon ve perdelerin demir inşaatlarına da başlandı. Bu süreç içerisinde 2500 metreküp beton dökülürken, 1100 ton demir imalatı yapıldı. İnşaat çalışmalarında toplam 165 kişi, gündüz ve gece olmak üzere iki vardiya halinde çalışıyor. İnşaat çalışmaları, programımızın daha ileri bir seviyesinde ve hızlı bir şekilde sürdürülmektedir. Bir müddet sonra 3 vardiya halinde 24 saatlik çalışmalara başlanacaktır.”


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Kent Haberleri kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »