.

Viatrans, Dünya’nın en yüksek satış ofisi ile 42 metre yükseklikten İstanbul’a kuşbakışı bakacak

Viatrans, eski likör fabrikası arazisi üzerinde konumlandırdığı projesine 42 metre yüksekliğinde dünyanın en yüksek satış ofisini yapıyor. Tamamı boğazın eşsiz manzarasına sahip olan bu özel satış ofisini ziyeret edenler rezidansların hakim olduğu manzaranın küçük bir siluetine tanık olacak.

 

TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO ile Viatrans-Meydanbey Ortak Girişimi, İstanbul’un en değerli bölgelerinden biri olan Mecidiyeköy’de yükselen yeni kültür, yaşam ve moda merkezi satış ofisi ile de bir ilke imza atıyor. 5 yıldızlı bir otel, residence, lüks ofisler ile çınar ağaçlarından oluşan bahçe içindeki kültür, sanat ve moda merkezini de barındıran proje, eşsiz boğaz manzarasına sahip 42 metre yüksekliğindeki lüks satış ofisi ile dünyaya açılacak.

Yapımı 3 ayda tamamlacak olan 14 katlı bir binaya eşit yükseklikteki satış ofisinde 450 ton özel çelik kullanılıyor. Bu çok özel projenin tanıtımına ev sahipliği yapacak olan  boğazın eşsiz manzarasına hakim satış ofisi dikey olarak konumlandırılıyor ve boğazın manzarasını miasfirlerinin ayaklarının altına seriyor.

Tamamı 2000 m2 kullanım alanı olan ve içinde kat bahçelerini de barındıran satışı ofisinin peyzaj çalışmaları haricinde toplam 2 milyon dolara mal olduğunu belirten Viatrans-Meydanbey Ortak Girişimi Yönetim Kurulu Başkanı Haydar Özkan ‘’ İsviçre kaynaklı bir fon olarak, tüm rezidans daireleri boğazı gören projemizde bütün standartlarımızı ve disiplinimizi en yüksek seviyede tutuyor ve birçok ‘ilk’e de imza atmış bulunuyoruz. 5 yıldızlı bir otel markasını residence yaşamı ve lüks ofisler ile buluşturduğumuz projemizi, dünyanın en yüksek satış ofisi olarak konumlandırdığımız proje ile dünyaya tanıtacağız. Diğer bütün yatay ofis projelerinden farklı olarak dikey biçimde tasarladığımız satış ofisimiz, projemizdeki minimum boğaz manzarasının küçük bir örneği niteliğinde olacak. Boğazın büyülü güzelliğine sahip olacak satış ofisimiz, ardında yükselecek lüksün ve kalitenin adresi, yeni kültür, sanat ve moda merkezimizin en güzel silüeti olarak tüm İstanbul’u selamlayacak. Seçkin ve özel ayrıntılarla süslediğimiz, Mecidiyeköy’de çınar ağaçları arasındaki bu çok özel projemizle İstanbul’u dünya standartlarının da ilerisine ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. ’’ dedi.

 

Aralık 2012’de açılması planlanan satış ofisi, seçkin davetler, sergiler ve özel organizasyonlar gibi birçok etkinliğe eşsiz boğaz manzarasının büyüsüyle ev sahipliği yapacak.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »