.

Viaport Venezia’da Venedik seyahati

VIA/PORT Venezia’nın resmi facebook sayfasında düzenlenen yarışmaya dahil olup projenin beş kulesine en güzel isimleri bulan kişi, çift kişilik Venedik seyahati kazanıyor! Yarışma 10 Ekim’e kadar devam edecek.

Bayraktar&Gürsoy Yatırım Ortaklığı’nın Gaziosmanpaşa’da inşa ettiği, konut–AVM-ofis bölümlerinden oluşan projesi VIA/PORT Venezia’nın 5 kulesinin ismini facebook sayfası ziyaretçileri belirliyor. 10 Ağustos – 10 Ekim 2012 tarihleri arasında VIA/PORT Venezia’nın resmi facebook sayfasında düzenlenen yarışmaya dahil olup beş kuleye en güzel isimleri bulan kişi, çift kişilik Venedik seyahati kazanıyor.

Beş kulenin ismini bulup Venedik seyahati kazanmak için VIA/PORT Venezia’nın resmi Facebook sayfasındaki uygulamayı kullanmanız yeterli. Yapılacak işlem çok basit. Yaratıcılığınızı kullanarak VIA/PORT Venezia’nın 5 kulesine bir ‘isim seti’ yazıyorsunuz. Yapılacak oylama sonucunda eğer en beğenilen isim seti sizinki olur ise, Pronto Tour’dan çift kişilik Venedik tatili kazanıyorsunuz. Yarışmaya katılmak için VIA/PORT Venezia’nın resmi facebook sayfasını beğenmeniz ve uygulamaya izin vermeniz yeterli. Ayrıca Facebook’taki arkadaşlarınızla uygulamayı paylaşabilir ve uygulamaya davet ederek kendiniz için oy da toplayabilirsiniz.

Kazandığınız Venedik tatilini 2013 yılının sonuna kadar istediğiniz dönemde kullanabilirsiniz.

VIA/PORT Venezia’da konut, AVM ve ofis birarada…

Gaziosmanpaşa ilçesi sınırları içinde, TEM Otoyolu üzerinde bulunan VIA/PORT Venezia, 82 bin m2’lik arazi üzerine kuruluyor. Mimari konseptini dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan Venedik’ten alan VIA/PORT Venezia; 5 kule, 200 mağazalı açık hava alışveriş merkezi ve 50 bin m2’lik alana sahip modern ofis etaplarından oluşuyor. Mimari konsepti Dome Mimarlık tarafından tasarlanan VIA/PORT Venezia’da tıpkı Venedik’te olduğu gibi yürüyüş yolları, su kanalları, büyük meydanlar inşa ediliyor. Genişliği 12 m olan su kanallarında gondollarla gezintilerin yapılabileceği, meydanlarında Venedik karnavallarının düzenleneceği VIA/PORT Venezia’dan konut sahibi olanlar, tüm bu güzelliklerin yanı sıra açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness salonu, buhar odası, sauna, oyun sahaları, çocuk parkları gibi tüm sosyal imkânlardan da faydalanabilecek.

VIA/PORT Venezia’da daire tipleri 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak değişirken daire büyüklükleri ise 66 m2’den 217 m2’ye kadar çeşitlilik gösteriyor. TEM Otoyolu’nun hemen yanında, Eski Edirne Asfaltı üzerinde, Habipler-Topkapı tramvay hattının yanı başında olan proje, ulaşım noktasında avantaj sunuyor. Proje aynı zamanda yeni yapılacak Mecidiyeköy-Havalimanı arası metro hattından direkt bağlantı alıyor

Viaport Venezia projesinde 64 ila 74 metrekarelik 1+1 daireler 217 bin 549 TL ile 279 bin 486 TL, 108 ila 133 metrekarelik 2+1 daireler 325 bin 200 TL ile 459 bin 759 TL, 152 ila 168 metrekarelik 3+1 daireler 466 bin 842 TL ile 615 bin 251 TL arasında değişen fiyatlarla satılıyor.

Viaport Venezia’da üç farklı ödeme şekli sunuluyor;

1- Peşin alımlarda yüzde 8 oranında indirim uygulanıyor.

2- Bayraktar&Gürsoy bünyesinde yüzde 25 peşinatla 29 ay sıfır faizle taksit yapılıyor.

3- Yüzde 1 peşinat, yüzde 24 teslimde ödeniyor. Yüzde 75’lik konut bedeli için Akbank, Halkbank, ING Bank, Türkiye Finans Bankası ve Vakıfbank’tan kredi kullanılabiliyor. Faiz oranları 60 ayda yüzde 0,84’ten, 120 ayda yüzde 0,91’den başlıyor.

444 8 842


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Emlak Konut kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar