.

Viaport Venezia’da fiyatlar

Alanları 61 metrekare ile 244 metrekare arasında değişen dairelerin yer aldığı Viaport Venezia, Via Properties & Gürsoy Yatırım Ortaklığı’nda hayata geçiriliyor. Viaport

2+1 konut satışlarının tamamlandığı Viaport Venezia’da 1+1, 3+1 ve 4+1 dairelerin satışları sürüyor. Gaziosmanpaşa’da konumlandırılan Viaport Venezia’da 2 bin 200 konut bulunuyor.

Yaşamın Kasım 2014’te başlayacağı Viaport Venezia’da 73 metrekare ile 93 metrekare arasında değişen 1+1 dairelerin en düşük fiyatı 326 bin TL, 161 metrekare ile 225 metrekare arasında değişen 3+1 dairelerin en düşük fiyatı 701 bin TL, en yüksek fiyatı 774 bin TL, 239 metrekare ile 244 metrekare arasında değişen 4+1 dairelerin en düşük fiyatı 1 milyon 53 bin TL, en yüksek fiyatı ise 1 milyon 68 bin TL olarak belirlendi.

82 bin metrekare arsa üzerine kurulan , Bayraktar-Gürsoy İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. 4 yıldızlı bir otelin de hizmet vereceği Viaport Venezia’nın yatırım değeri 1,5 milyon TL şeklinde açıklandı.

Genişliği 12 metrelik su kanallarında gondollarla gezintilerin yapılabileceği Viaport Venezia, Venedik konsepti oluşturuluyor. 5 kuleden meydana gelen Viaport Venezia’nın 200 mağazalı 70 bin metrekarelik kiralanabilir alanı mevcut.

Viaport Venezia’nın sosyal donatıları arasında; Türk hamamından saunaya, jakuziden buhar odasına, fitness salonundan spaya, cardio salonlarından egzersiz stüdyolarına kadar pek çok seçenek sıralanıyor.

İletişim:  444 8 842


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar