.

Viaport Venezia Gayrimenkul Şirketi inşaat sektöründe!

Viaport Venezia projesinin yapımcıları yepyeni bir şirket daha kurdu… Viaport Venezia Gayrimenkul Şirketi, 100 bin liralık sermayesiyle inşaat sektörüne adım attı

Viaport Venezia projesinin yapımcıları yepyeni bir şirket daha kurdu… Viaport Venezia Gayrimenkul Şirketi, 100 bin liralık sermayesiyle inşaat sektörüne adım attı. Genel merkezi İstanbul Üsküdar’da bulunan şirketin ortakları Bayraktar Kardeşler İnşaat ve Abdurrahman Gürsoy olarak sıralandı.

25 Eylül 2012 tarihinde İstanbul Ticaret Odası’na kayıt olan Viaport Venezia Gayrimenkul’ün iş konusu;

Her türlü gayrimenkul alımını, satımını, kiralanmasını, pazarlanmasını yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işleri yapmak olarak belirlendi.

Viaport Venezia Gayrimenkul Şirketi’nde Abdurrahman Gürsoy ve Coşkun Bayraktar, Müşterek Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapacak.

İletişim:ÇENGELKÖY MAH.KALANTOR SK. NO.7 ÜSKÜDAR


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Yeni Firmalar kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »