.

ViaPort Houses & Suites’te Teslimler İçin Geri Sayım Başladı

Kurtköy’de hayata geçirilen ViaPort Houses & Suites projesinde teslimler Ocak ayının ikinci haftası başlayacak.ViaPort Houses

The World Of Via/Port projesinin son halkası olan Houses & Suites’te Ocak ayının ikinci haftasından itibaren anahtar teslim süreci başlıyor.anahtar teslimlerine hazırlanıyor.

Eylül 2011’de temelleri atılan ViaPort Houses & Suites projesi, Kurtköy Viaport AVM’nin hemen 26.000 metrekarelik arsa üzerinde  yükseliyor. Sabiha Gökçen Havalimanı’na 5 dakika uzaklıkta konumlanan ve lokasyonu ile dikkat çeken proje, 1+1’den 3+1’e normal kat ve dubleks seçeneklerinin yer aldığı toplam 617 daireden meydana geliyor.

4 adet 10 katlı bloktan oluşan ViaPort Houses & Suites projesinin içerisinde fitness center, açık ve kapalı yüzme havuzu, tenis kortu,  spa merkezi ve pilates odası, oyun parkları, yürüme alanları, dinlenme yerleri, Kids Club gibi sosyal donatılar ve veteriner hizmeti bulunuyor.

Projeyi bir hayali gerçeğe dönüştürerek inşa ettiklerini belirten Houses & Suites Satış Müdürü Vildan Alpergün Ertürk, “Toprağa atılan tohumun büyümesini bekler gibi, temelini attığımız hayalin boy vermesini birlikte izledik. Biz, ev sahiplerimizle birlikte bu hikâyede yol arkadaşıydık” dedi.

Yeni projelerle Türkiye’ye değer kazandıracaklaırnı belirten Ertürk, yeni projeleri bu yıl içerisinde lanse edeceklerini açıkladı.

İletişim:  444 8 842


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar