.

Vialand Avm Ve Aveapark Gösteri Merkezi Nuri Avşarer’e Emanet

Tema park, AVM, gösteri merkezi ve şehir parkını bir arada sunan farklı konseptiyle dünyada bir ilk olan VIALAND’in AVM, AveaPark Gösteri Merkezi ve 2014’te temelleri atılacak olan otelinden sorumlu genel müdürlük pozisyonuna Nuri Avşarer atandı. VIALAND

Gürsoy Grup & Via Properties ortak girişimiyle İstanbul’un kalbi Eyüp’te hayata geçirilen ve Türkiye’nin ilk temalı parkını, gösteri ve alışveriş merkeziyle bir araya getiren VIALAND’in AVM, AveaPark Gösteri Merkezi ve 2014’te inşaatı başlayacak olan temalı otelinden sorumlu genel müdürü Nuri Avşarer oldu.

Avşarer, VIALAND’deki görevine atanmadan önce Erzurum’da bulunan Dedeman Palandöken ve Dedeman Ski Lodge otellerinin genel müdürlüğünü yapıyordu. Temmuz ayında yeni görevinin başına gelen Avşarer, VIALAND’in AVM bölümünden, gösteri merkezinden ve 2014’te temelleri atılması beklenen 5 yıldızlı temalı otelin yönetiminden sorumlu olacak. 22 yıllık profesyonel iş hayatının yaklaşık 16 yılını çeşitli kademelerde yöneticilik yaparak geçirmiş deneyimli bir isim olan Avşarer, Muğla İşletmecilik Yüksek Okulunda eğitim gördü. 1965 yılında Artvin’de doğan Avşarer, evli ve iki çocuk babası.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar