.

Venjedik Sarayları’nda Yüzde 5 Peşinatla Daire Fırsatı

Via Properties & Gürsoy Grup Yönetim Eş Başkanı Coşkun Bayraktar, Viaport Venezia projesinin Venedik Sarayları etabında yer alan dairelerin yüzde 20’sinin kapalı satış döneminde tükendiğini açıkladı.Venjedik Sarayları

Via Properties & Gürsoy Grup’un İstanbul Gaziosmanpaşa’da Venedik konseptiyle hayata geçirmekte olduğu Viaport Venezia projesinin Venedik Sarayları etabında yaklaşık 1000 konut yer alıyor.

Konutların yüzde 20’sinin kapalı satış döneminde sahiplerini bulduğu Venedik Sarayları etabında teslimlerin Mayıs 2015 tarihinde yapılması planlanıyor.

Proje hakkında bilgi veren Via Properties & Gürsoy Grup Yönetim Eş Başkanı Coşkun Bayraktar, Venedik konseptinin doğru uygulanması için 5 kişilik bir ekibin Venedik’te çalışmalar yaptığını belirtti. Coşkun, “Ekimiz Venedik’te yaşamı şekillendiren mekanlarda incelemelerde bulundu. Planları inceledi. Projemizi görenler çok doğru planlama yapıldığı fikrinde birleşiyor” dedi.

2.000 konutluk Viaport Venezia’nın yarısını Venedik Sarayları etabının oluşturduğunu vurgulayan Viaport Venezia Satış Pazarlama Direktörü Cenk Hayırlıoğlu, primin garanti olduğunu söyledi.

Yabancı yatırımcıların Venedik Sarayları etabına yoğun ilgi gösteridiğini ve tek tek gelerek alım yaptıklarını belirten Hayırlıoğlu,  “Yabancı yatırımcıların yüzde 65-70’i Körfez ülkelerinde geldi. Onlara, yerli yatırımcılara yada her hangi bir ülke vatandaşına aynı fiyattan satış yaptık. Herhangi bir pazarlık yada indirim olmadı. Kapalı satış döneminde projenin yüzde 20’si için ön satış gerçekleştirdik. Blok alım yapmak isteyenlerin talebini geri çevirdik. Kontrolümüz dışında bir gelişmeye izin vermedik. Ayrıca diğer ülkeler için farklı dillerde reklam filmleri hazırlattık” dedi.

60 ay vadeye yüzde 0.80 kredi imkanı var
Ödemeler konusunda da bilgi veren Hayırlıoğlu şunları söyledi:
“Yüzde 5 peşin ödeme yapanlar taksitleri bir yıl sonra ödemeye başlayabilecek. ING ve Denizbank ile anlaşmalar yaptık. Konut kredi oranlarının yüzde 1’in üzerinde seyretmesine rağmen 60 ay vadede yüzde 0.80 oranı ile kredi kullanma anlaşmaları yaptık”

İletişim:  444 8 842


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »