.

Venezia Viaport ev fiyatları

2+1 konut satışlarının tamamlandığı Viaport Venezia, Venedik konseptiyle hayata geçiriliyor. Venezia Viaport

2 bin 200 konutluk bir proje olan Viaport Venezia’da 1+1’den 4+1’e kadar farklı daire alternatifleri sıralanıyor. Bayraktar-Gürsoy İnşaat ortaklığında inşa edilen Viaport Venezia’da daire teslimleri 2014 Kasım’da gerçekleştirilecek.

Beş kule ve altında bir çarşıdan meydana gelen Viaport Venezia’da 1 oda 1 salon evler 73 ila 93 metrekare, 2 oda 1 salon evler 116 ila 182 metrekare, 3 oda 1 salon evler 161 ila 241 metrekare, 4 oda 1 salon evler ise 222 ila 244 metrekare şeklinde tasarlandı.

Viaport Venezia’da 1 oda 1 salon evlerin fiyatları 326 bin liradan, 3 oda 1 salon evlerin fiyatları ise 700 bin liradan başlangıç gösteriyor. 2+1 konut satışlarının tamamlandığı Viaport Venezia, Venedik konseptiyle hayata geçiriliyor.

Gaziosmanpaşa’da yükselen Viaport Venezia projesinde egzersiz stüdyoları, spa, fitness center, pilates, cardio salonlar, buhar odası, sauna, jakuzi ve Türk hamamı mevcut. Arsa alanı 82 bin metrekare olarak belirlenen Viaport Venezia’da 4 yıldızlı bir otel de hizmet verecek.

Habipler-Topkapı tramvay hattının yanı başında konumlandırılan Viaport Venezia’da yüzde 5 peşinat, yüzde 20’si teslimler ve taksitleri 1 yıl eteleyen kampanya devam ediyor.

İletişim:  444 8 842


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar