.

Ve Güneşli’de Teslimler Kasım 2014’te yapılacak

Keleşoğlu İnşaat, Depar Teknik Yapı ve Teleset Mobilya konsorsiyumunun İstanbul Güneşli’de konumlandırdığı Ve Güneşli projesinde metrekare fiyatları 3 bin 500 liradan başlıyor.Ve Güneşli

Keleşoğlu İnşaat, Depar Teknik Yapı ve Teleset Mobilya konsorsiyumu tarafından Güneşli‘de 9 bin metrekare arsa üzerinde yatay mimari ile inşa ettiği Ve Güneşli projesi mahalle konseptine sahip..
Kentsel dönüşüme uygun
Konsorsiyum sözcüsü Ahmet Fırat, projenin yoğun çalışan büyükşehir insanının geçmişin sıcakmahalle hayatına duyduğu özlem ve günümüz konforuna duyduğu ihtiyaçtan yola çıkılarak tasarlandığını söyledi. Güneşli’de büyük parsellerin yer almasının dönüşümü kolaylaştırdığına da değinen Fırat, bu bölgenin merkeze yakın olması ve kentsel dönüşüme hızlı ayak uydurması nedeniyle tercih edildiğini anlattı.
Yatırım değeri 50 milyon lira 
Projenin yatırımbedeli 50 milyon lira. İnşaatın yüzde 30’luk bölümü tamamlanmış durumda. Teslimler Kasım 2014’te başlayacak. Yatay şekilde planlanan proje 3 bloktan oluşuyor. Binalar 8-9- 12 kat şeklinde tasarlandı. Lansman öncesi yüzde 20 oranında ön satış yapıldığını ifade eden Fırat, dairelerin metrekare fiyatlarının 3 bin 500 liradan başladığını söyledi.
3 blokta 214 daire
Yalçın Koreş Caddesi’ndeki 9 bin metrekare arsa üzerine kurulacak olan projenin toplam inşaat alanı 32 bin metrekare. 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1’lere yer verilen projede 214 daire bulunuyor. Dairelerin büyüklükleri 42 ile 138 metrekare arasında değişiyor. Sitede bahçe ve kat bahçeleriyle birlikte 6 bin metrekare yeşil alan bulunuyor.

Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar