.

Vatan Bilgisayarın 60. mağazası Aydın’da açıldı!

Vatan Bilgisayar Genel Müdürü Hasan Vatan, açılışta yaptığı konuşmada, Aydın’da 60. mağazalarının açılışını gerçekleştirdiklerini belirterek, 2 bin 700 teknik eleman ile büyümeye devam ettiklerini söyledi.

Vatan Bilgisayar’ın küçük bir notebook mağazası ile başladığını ve bugün bin 200 çeşit ürün ile piyasada hizmet verdiklerini belirten Vatan, ”Büyüme sürecimiz devam edecek. Bu sayı da giderek artıyor. Vatan’ın en önemli özelliği kendi içinde yetişen yöneticileri ve müdürleri var. Kurum içinde elemanlar sıfırdan yetişiyorlar. Vatan’ın en belirgin farklılığı bizde reyon mantığı var. Bir reyonda çalışan eleman o reyondaki ürünü çok iyi tanıyor. Her eleman kendi reyonunu çok iyi biliyor. Müşteri geldiğinde tatmin edici bilgi verebiliyor” dedi.

Bir ürün yerine tüm ürünlerde indirime gittiklerini kaydeden Vatan, Aydın mağazasındaki tüm ürünlerde de açılışın ilk gününde yüzde 25 indirim yaptıklarını ifade etti.

AA


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Haberler kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »