.

Vaditepe Bahçeşehir 2. Etap’a Rekor Başvuru

Kamu çalışanlarına özel ön talep toplama sürecinin bulunduğu ‘Vaditepe Bahçeşehir’in 2. Etap’ına rekor başvuru geldi. Kura sonuçları ay sonunda açıklanacak.Vaditepe Bahçeşehir Kiptaş’ın Vaditepe BahçeşehirKonut projesinin 2. etabının başvuru sürecinde rekor talep geldi. Kamu çalışanlarına özel olan ön talep toplama sistemine 3 bin 500’den fazla başvuru oldu. Bu etapta 1.100 Konut yer alıyor.

Vaditepe Bahçeşehir 2. Etapta 2+1 ve 3+1 Daireler Mevcut

Kamu çalışanlarına özel ön talep toplama sistemi ile satışa açılan Kiptaş Vaditepe Bahçeşehir konut projesi 2. etap’ta başvurular sona erdi. Projenin 2. etabına 3 bin 500 başvurunun yapıldığı bildirildi.

Fiyatlar 223 Bin 500 Liradan Başlıyor

Toplamda 1.100 konutun yer aldığı Kiptaş Vaditepe Bahçeşehir konut projesinin 2. etabında 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon Daire seçenekleri yer alıyor. Projedeki 2+1 daireler 223 bin 500 liradan, 3+1 daireler ise 227 bin 300 liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Kura Sonuçları Ay Sonunda Açıklanıyor

2 oda 1 salon dairelere 1.600’den, 3 oda 1 salon dairelere ise 1.900’den fazla başvurunun geldiği belirtilen Kiptaş Vaditepe Bahçeşehir konut projesinin 2. etap kura sonuçlarının, bu ay sonunda açıklanacağı ifade ediliyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar