.

Vadistanbul’un otel işletmeciliğini Marriott yapacak!

Vadİstanbul 5 yıldızlı otel Marriott Hotels and Resorts ile ön protokol imzalandı. Otelin 29 Ekim 2018’de hizmete açılması planlanıyor.

Artaş İnşaat, Invest İnşaat ve Evyap ortaklığıyla Ayazağa’da inşa edilen Vadİstanbul’u otel işletmeciliği amacıyla Marriott Hotels and Resorts ile ön protokol imzalandı. 5 yıldızlı otelde 215 oda, balo ve toplantı salonları ye alıyor.

Marriott Hotels and Resorts markasıyla hizmete açılması amacıyla ön hazırlıklar tamamlandı. Otel 29 Ekim 2018’de misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Vadİstanbul’un 4. Nesil AVM’si, ofisleri ve alış veriş caddesinin olduğu Bulvar etabında yer alan Vadİstanbul Otelcilik A.Ş. doğrulusunda inşaatı yapılan 5 yıldızlı otel, Marriott Hotel kalitesiyle hizmete girecek.

Marriott International’ın 90 senesi aşkın deneyimini taşıyacağı otel, bölgenin en yeni ve en çağdaş tasarıma sahip oteli olarak öne çıkacak. “Bu heyecan verici projede Marriott Hotels and Resorts markamızın yeni yüzünü yansıtabilmek amacıyla sabırsızlanıyoruz” diye söze başlayan Marriott International Türkiye Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Poğda Demircan, İstanbul’un geleceğine güvendiklerini ve Türkiye’deki büyümelerini süratle sürdürdüklerini dile getirdi.

ORMAN MANZARALI

424 bin metrekare alan üstünde artan Vadİstanbul’un arkasını Belgrad Ormanı çevrelerken, projenin amacıyladen geride bıraktığımız Sadabad Deresi’yle de benzersiz, natural bir donatıya sahip.

METROPOLÜN KALBİNDE, METROSU İÇİNDE

Türkiye’de bir çok “İlk”lere ve “En”lere imza atılan proje dahilinde Türkiye’nin ilk Havaray’ı Vadİstanbul amacıyla yaşama geçirildi ve şehrin Metro ağına direkt olarak özel bağlantı sağlandı. Yeni havalimanına yakın bir noktada konuşlanan Vadİstanbul, TEM ve E-5 Otoyollarına da basit ulaşım imkanıyla ilgi çekiyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar