.

Vadi Park Evleri Teslimleri Mart 2015’te yapılacak

Kocaeli’de Uğur Ay İnşaat tarafından hayata geçirilen Vadi Park konut projesinde satış süreci başladı. Proje, 12 blok halinde yükseliyor.Vadi Park Evleri Kocaeli kartepe’de hayata geçirilen, 12 blokta 140 dairenin bulunduğu Vadi Park Konut projesinde satış süreci başladı. 12bin 500metrekare arsa alanı üzerinde yüzkelen projede ilk etap teslimlerinin Ekim 2014’te başlayacağı belirtiliyor.

Vadi Park 2+1 ve 3+1 Dairelerden Oluşuyor

4 adet dükkanın da bulunduğu Vadi Park Konut projesinde 44 adet 2 oda 1 salon, 96 adet de 3 oda 1 salon Daire bulunuyor. 2+1 dairelerin 83 bin liradan, 3+1 dairelerin 130 bin liradan başlayan fiyatlarla satıldığı projenin 7 bin 500 metrekaresi yeşil alana ayrıldı.

Teslimler Mart 2015’te Tamamlanacak

Özel güvenlik sisteminin bulunduğu, tüm teslimlerin Mart 2015’te tamamlanacağı projedeki tüm dairelere açık otopark alanı tahsis ediliyor. Vadi Park konut projesinde çocuk oyun alanları da bulunuyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar