.

Vadi İstanbul’un Bulvar Etabı 19 Şubat’ta Görücüye Çıkıyor

Artaş İnşaat, Keleşoğlu ve Aydınlı Grup ortaklığında inşa edilen Vadi İstanbul konut projesinin ticari alanı Bulvar etabı, 19 Şubat’ta görücüye çıkıyor. Vadi İstanbul

Vadi İstanbul’un Ofis Projesi olan Bulvar etabının tanıtımı, 19 Şubat’ta Çırağan Sarayı’nda yapılacak. Artaş İnşaat, Keleşoğlu ve Aydınlı Grup ortaklığında hayata geçirilen Bulvar etabında ofisler yer alıyor.

Vadi İstanbul Bulvar Ofis Alanlarından Oluşuyor

Rezidans, alışveriş merkezi ve otelden oluşan Vadi İstanbul Bulvar etabında ofisler yer alıyor. Maslak Ayazağa’da inşa edilen projenin tamamında toplam 1.111 daire bulunuyor.

Ofislerin Metrekaresi 4 Bin Dolardan Başlıyor

Konutların 507 bin liradan başlayan fiyatlarla satıldığı, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinin yer aldığı Vadi İstanbul projesinin Bulvar etabındaki ofislerin metrekare birim fiyatı 4 bin dolar olarak belirlendi. Bulvar etabında ofisler 100 m2 ile 3 bin m2 arasında genişliğe sahip.

7 Bloktan Oluşuyor

Vadi İstanbulBulvar’daki 7 bloktan oluşan ofislerin toplam alanı 140 bin metrekare. Projedeki alışveriş caddesi 760 metre uzunluğunda. Cadde mağazalarının 29 bin metrekare alana yayıldığı projedeki alışveriş merkezi ise 65 bin metrekare alana sahip.

Bulvar Etabının Teslimleri 2016’da

Vadi İstanbulprojesindeki konut teslimlerinin Kasım 2014’te yapılacağı açıklanırken, Bulvar etabındaki ofis teslimlerinin ise 2016 yılında gerçekleştirileceği belirtiliyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »