.

Üsküdar, Ümraniye, Çekmeköy Metro çalışmasında sona gelindi!

Üsküdar, Ümraniye, Çekmeköy Metro çalışmalarında sona gelindi. İBB Başkanı Mevlüt Uysal, metronun 1 ay içersinde tamamlanacağı müjdesini verdi.

Üsküdar Ümraniye, Çekmeköy metro çalışmasında da sona gelindiği verisini veren Başkan Uysal, metro hattının bir ay gibi kısa vakit ortamında tamamlanacağının müjdesini verdi.

Basın mensuplarıyla bir araya gelen Başkan Uysal, yapımı devam eden metro projeleri ile ilgili bilgi verdi. Üsküdar Ümraniye, Çekmeköy metro çalışmasının test sürüşlerinin devam ettiğini söyledi

Başkan Uysal“Çekmeköy Metrosu, Türkiye’de ilk sürücüsüz metro çalışmasıdır. Testleri uzun vakittir devam ediyor. Şu anda testler bitti. Bu hafta içersinde sertifikası alınmış olacak sanırım. Dolayısıyla bu ay ortamında hizmete alınmış olacağını söyleyebiliriz.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Kent Haberleri kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »