.

UpTown İncek’te ‘Kidstown’ Ayrıcalığı

Lema Grup tarafından İncek’te hızla inşa edilmekte olan UpTown adlı konut projesinde çocukların daha fazla eğlenceli ve nitelikli zaman geçirmesi, sosyal aktivitelere katılarak eğitici faaliyetlerde bulunması için Kidstown’ı hizmete açılıyor.Kidstown

Ankara’nın gözde yerleşim birimlerinden İncek’te konumlandırılan Uptown projesi, çocuklar için hem eğlenceli hem de eğitici hizmetler sunacak Kidstown’ı açmaya hazırlanıyor.

Proje ortaklarından Emre Katırcı: “Konforlu bir yaşamın kapılarını açtığımız Uptown’da çocuklar için de özel bir çalışma hazırladık. Çocuk şehri olarak dizayn ettiğimiz Kidstown, konutlarımızda yaşayan çocukların hem derslerine yardımcı olacak hem de eğlenceli vakit geçirmesine imkan tanıyacak” dedi.

Lema Grup tarafından hayata geçirilmekte olan UpTpwn projesinde ailelerin işten çıkış saati ile çocuklarının okuldan çıkış saatlerinin  farklı olması sonucu oluşan sıkıntıya  “Kidstown” uygulamasıyla çözüm yolu üretildi.

Ailelerle görev paylaşımı yaparak farklı  imkanlar yaratmak amacıyla harekete geçen Kidstown’da çocukların keyifli ve nitelikli vakit geçirebilmesi için hemen her detayın düşünüldüğünü belirten Uptown İncek Konut Projesi ortaklarından Emre Katırcı, Kidstown’ın  özellikle çalışan ailelerin yardımına koşacağını ifade etti.

Katırcı, “Ankara’nın göl ve orman manzaralı projesi olan Uptown İncek’te çocuklar doğayla iç içe büyüyecek. Bunun yanında çocukların zihinsel ve bedensel gelişimlerini desteklemek amacıyla da Kidstown hizmetini hayata geçirmeye karar verdik. Böylece bir yandan ailelere destek olurken bir yandan da çocukların apartman dairelerinde sıkışıp kalmamalarını sağlayacağız. Yani çocuklar Kidstown’da kendi dünyalarını kuracak” dedi.

Katırcı, konuyla ilgil şunları söyledi:

“İşten geç dönmek zorunda olduğunuzda, çocuğunuz okuldan döndüğünde ya da eşinizle baş başa bir akşam yemeği yemek istediğinizde, çocuğunuz Kidstown sayesinde yalnız kalmayacak. Burada çocuklarınız sağlıklı ara öğünlerle beslenirken, çocuk gelişimi konusunda uzman personel gözetiminde derslerini çalışabilecek ve pek çok etkinlikten arkadaşları ile birlikte faydalanabilecekler.”

-Kidstown Sosyal Aktivitelerin Yanı Sıra Derslere De Yardımcı Olacak-

Kidstown’ın sadece çocuklara zaman geçirmelerini sağlayacak bir mekan olmadığını,  özel gün ve kutlamalara da ev sahipliği yapılabileceğini  vurgulayan Katırcı, sergiler, atölye çalışmaları ve sinema günleri gibi etkinliklerin de Kidstown’da gerçekleştirileceğini açıkladı.

Katırcı,  “Kidstown’da aileler çocuklarının dersleri konusunda endişelenmeyecek. Çünkü alanında uzman personelimiz ile çocuklara etüt ve özel ders imkanı da sunuyoruz. Kidstown, çocukların hem derslerine yardımcı olacak hem de eğlenceli vakit geçirmesini sağlayacak. Ayrıca Kidstown’da bulunan kameralar sayesinde aileler çocuklarının neler yaptığını izleme olanağını bulacak. Kidstown`ın aktivite programını aileler web sitesinden ya da cep telefonu mesajlardan da takip edebilecek.” dedi.

-Uptown İncek-

LEMA Grup tarafından inşa eidlmekte olan Uptown İncek Konut Projesi TED Ankara Koleji’nin ehemn yanında yükseliyor. 1+1’den 6+1’e kadar 18 farklı tipte 226 daireden oluşan proje 36 katlı yatay ve dikey iki blok halinde hayata geçiriliyor. İnşaatın yarısından fazlasını tamamlayan Uptown İncek’te konut satışlarını başladı.

İletişim:  312 417 99 49


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar