.

UpTown İncek’te Fiyat Artışı Yok

Döviz kurundaki artışı konut fiyatlarına şimdilik yansıtmama kararı alan LEMA Grup, Ankara Gölbaşı İncek’te hayata geçirmekte olduğu Uptown İncek projesinde fiyat artışına gidilmeyeceğini açıkladı.UpTown İncek Ekonomik belirsizliğin hakim olduğu Ocak ayında özellikle döviz kurundaki yükseliş inşaat sektörünü de olumsuz etkiledi. Döviz kurundaki yükselme sebebiyle çok sayıda gayrimenkul projesinin  maliyetlerinde meydana gelen artış ise daire fiyatlarına yansıdı.

LEMA Grup, Ankara’da yükselen göl ve orman manzaralı Uptown İncek projesinde ise döviz fiyatlarını şu an için fiyatlarına yansıtmama kararı alan nadir firmalar arasında yer alıyor.
Konuyla ilgili yorum yapan LEMA Grup’un ortağı Emre Katırcı “Kaliteli ve güvenilir bir projeye imza atarsanız, her süreçten başarıyla çıkarsınız” dedi.

İletişim:  0312 417 99 49


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »