.

Ünlü Firmalar Palladium Tower’ı Tercih Etti

Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından Ataşehir’de konumlandırılan Palladium Tower projesi uluslararası firmalardan yoğun ilgi görüyor.Palladium Tower

Ofis projeleri geliştirme alanında yaptığı yatırımlar ile dikkat çeken Tahincioğlu Gayrimenkul, Ataşehir’de inşa ettiği A plus ofis projesi Palladium Tower, önde gelen uluslararası firmaların gözdesi oldu.

Birçok global şirket gibi AXA Sigorta da Palladium Tower’dan yer aldı. İstanbul Kadıköy Bölge Müdürlüğü’nü Palladium Tower’a taşıyan AXA Sigorta, inşaat tamamlandıktan hemen sonra yeni yerine taşınacak.

Palladium Tower, 55 bin metrekare toplam kiralanabilir alanda, 180 metre yükseklikte 43 kattan oluşuyor. 180 ile 1.350 metrekare arasında farklı alanlarda seçeneklerin sunulduğu projede ofisler, tam kat ya da 6 ofise kadar bölünebilen modüler yapıda kullanılabiliyor.  Proje, akıllı bina sistemi, Leed Gold sertifikası özellikleri ve Feng Shui felsefesine özel tasarımı ile dikkat çekiyor.

İletişim:  444 4 846

 


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar