.

Unkapanı Köprüsü’nde 10 Cm’lik Açıklık Onarılıyor

Unkapanı Köprüsü’nde 10 cm ile 25 cm arasında değişen açıklık için sabahın erken saatlerinde tamir çalışmaları başladı.Unkapanı Köprüsü

Unkapanı Köprüsü’nün gemi geçişleri için ortasından çıkartılabilen parça ile sabit kanatları arasında yaklaşık 10 cm açıklık meydana geldi.

Hürriyet’ten Eyüp Serbest’in haberine göre,Korkuluklara doğru 25 cm’i bulan açıklık sebebiyle sabahın erken saatlerde köprüde tamir çalışması başlatıldı.

Köprüdeki çalışmalara katılan bir yetkili, sabit kanatlar ile ayrılan parça arasındaki boşluğun normal olduğunu iddia ederek, “Köprünün ortası hareketli bir parça. Dubaların üzerinde duruyor. Yani köprünün ortası sabit değil. Bu açıklık da normal” dedi.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Kent Haberleri kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar