.

Unikonut Ispartakule’nin İlk Sakinleri Akademisyenler Oldu

Yeni Doğuş İnşaat ev Emlak Konut tarafından Bahçeşehir’de konumlandırılan Unikonut Ispartakule projesinin ilk sakinleri akademisyenler oldu.Unikonut

Yeni Doğuş İnşaat Grubu ve Emlak Konut tarafından Bahçeşehir‘de inşa edilen Unikonut Ispartakule  projesinde, ilk etaptaki satışlar sadece İstanbul Üniversitesi öğretim üyelerine yönelik yapıldı.
Toplam 24 bin 500 metrekare arazi üzerine konumlanan projede, 11 blokta 361 adet konut bulunuyor. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 seçeneklerine yer verilen projede, konutların büyüklükleri 73 ile 228 metrekare arasında değişiyor. Projenin mimari olarak en dikkat çeken unsuru ise tamamı ile modern bir sitede klasik apartman duygusunu blok katlarında sadece 2’şer daire olması sağlıyor.

Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »