.

Ukra’dan Ispartakule’de yeni proje

Ukra İnşaat Ispartakule’de satın aldığı araziye 1000 konutluk proje yapacak!


Ukra TMSF’den 58 milyon TL’ye yeni bir arazi satın aldı, arazinin Ispartakule bölgesinde olduğu ve 1000 konutluk bir projenin inşaa edileceği belirtildi

İnşaat sektöründe başarılı projeleriyle kısa zaman içerisinde ismini sektörün üst sıralarına taşıyan Ukra İnşaat, TMSF’den arazi satın aldı. Yüzde 80 Ukra İnşaat, yüzde 20 Evra Group ortak girişimiyle 58 milyon TL’ye alınan arazinin satışı 25 Temmuz’da yapıldı. Ispartakule mevkiinde toplam 46 bin 245 metrekarelik üç parsel satın alan Ukra İnşaat, bölgede 1000 konutluk bir proje yapacak. Projenin temeli eylül ayında atılacak.

Hayata geçirdiği projeleriyle inşaat sektöründe kısa zamanda önemli bir yer edinen Ukra İnşaat yatırımlarına devam ediyor. Ispartakule mevkiinde yeni bir projeyi hayata geçirmek için çalışmalarını sürdüren Ukra İnşaat, Evra Group ortak girişimiyle Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu’nun (TMSF) Ispartakule’deki arazisini 25 Temmuz Çarşamba günü satın aldı.

Yüzde 80’i Ukra İnşaat ve yüzde 20’si Evra Group’a ait olan ortaklık girişimi, Ispartakule mevkiindeki TMSF arazisi için 58 milyon TL ödedi. Toplam 46 bin 245 metrekarelik üç parsel satın alan ortak girişim, bölgede 1000 konutluk proje yapacak.

Eylül ayının ilk yarısında projenin temelini atmayı planladıklarını aktaran Ukra İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Atila Yavuz, “Ukra İnşaat olarak bugüne dek hayata geçirdiğimiz tüm projelerde farkımızı sergiledik. Örneğin Esenyurt’ta ofis ve yaşam alanları sunduğumuz projelerimiz bulundukları bölgelerde çehrenin değişmesine olumlu etki etti. Şimdi yatırım rotamızı Ispartakule mevkiine çevirdik. Buradaki yeni projemiz de Ukra kalitesi ve güvencesiyle yaşam standardını yükseltecek” diye bilgi verdi.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Yeni Projeler kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »