.

Tuzla Aydoğanpark Projesinde metrekare satış fiyatı 2750 TL

İstanbul Anadolu yakasında butik projeler inşa eden Aydoğan İnşaat, Tuzla’da hayata geçirdiği Aydoğanpark Tuzla projesinde satışları yarıladı.  Aydoğanpark2013’ün son ayında temelleri atılan Aydoğanpark Tuzla, hem ev alıp oturmak hem de yatırım yapmak isteyenlerin ilgisini çekerken, yaklaşık 2 ayda projenin yüzde 45’i satıldı.

Aydoğan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İrfan Aydoğan, projede oturanların mahalle hayatını yaşayabileceğini belirterek, “Güven ve kaliteyi ön planda tuttuğumuz bu projemiz de yoğun ilgi gördü. Yaklaşık 2 ay gibi kısa bir sürede projemizin yüzde 45’inin satışını gerçekleştirmeyi başardık” dedi.

118 daireden oluşuyor
Aydoğanpark Tuzla’da, dairelerin brüt metrekareleri 65-230 metrekare arasında değişiyor. 2+1, 3+1, 3+2 ve 4+2 olarak tasarlanan daireler, birinci sınıf malzemeleri ve titiz işçiliğiyle dikkat çekiyor. Tuzla’nın kalbi sayılacak İstasyon Caddesinde 19 bin 810 metrekarelik inşaat alanında, 2 parsel üzerine inşa edilen Aydoğanpark Tuzla’da, toplamda 6 blok ve 118 Daire bulunuyor.

Projede metrekare satış fiyatı 2750 ile 3500 lira arasında değişiyor. İstanbul’un en büyük 7 projesi arasında gösterilen ve inşaatı devam eden marinaya yürüme mesafesinde bulunan projede fitness, sauna, çocuk parkı, kapalı otopark, çok amaçlı spor sahası, yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu gibi çok sayıda sosyal donatı alanı yer alıyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »