.

Tüysüzler Vesta Park’da 60 Bin Liraya Satılık Daire

Kocaeli Derince’de hayata geçirilen Tüysüzler Vesta Park konut projesinde 1+1’den 3+1 dublekslere kadar farklı konut seçenekleri bulunuyor.Vesta Park

Oluklu Yapı ve Aytes İnşaat’ın ortak çalışması ile Kocaeli Derince’de inşa edilen Tüysüzler Vesta Park Konut projesinde Daire fiyatları 60 bin liradan başlıyor. Toplam 58 konuttan meydana gelen projede 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ile 3 oda 1 salonla birlikte, çatı ve bahçe dubleksi yer alıyor.

Tüysüzler Vesta Park’ta 2+1’ler 98 Bin Liradan Başlıyor

Tüysüzler Vesta Park Konut projesinde projede 1 oda 1 salon Daire Fiyatları 60 bin lira ile 70 bin lira arasında, 2 oda 1 salon Daire fiyatları da ise 98 bin lira ile 100 bin lira arasında değişiyor. Projedeki 3 oda 1 salon dubleks fiyatları ise henüz belirlenmedi.

Kartepe Dağ Manzaralı Proje

Teslimlerin yıl sonunda başlayacağı konut projesinin yüzde 70’i ise yeşil alana ayrıldı. Panaromik kartepe dağ manzaralı olarak öne çıkan, açık ve kapalı otopark alanlarının bulunduğu Tüysüzler Vesta Park konut projesi, servis ve minibüslere 50 metre uzaklıkta konumlanıyor.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Konut Projeleri Manşet kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar