.

TÜSİAD, İstanbul Tasarım Bienali kapsamında konferans düzenliyor

Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) Teknoloji, İnovasyon ve Bilgi Toplumu Komisyonu, İstanbul Tasarım Bienali kapsamında 12 Kasım tarihinde ”Yaratıcı Fikirlerden İnovatif Girişimlere” başlıklı bir konferans düzenleyecek.

TÜSİAD’dan yapılan açıklamaya göre, İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından düzenlenen İstanbul Tasarım Bienali kapsamında gerçekleştirilecek konferans İstanbul Modern Sanat Müzesi Konferans Salonu’nda yapılacak. İnovasyonu harekete geçirme yöntemlerinin ve yüksek katma değerli inovatif girişimciliğin ele alınacağı toplantı, TÜSİAD Onursal Başkanlarından ve İKSV Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı’nın ”hoşgeldiniz” konuşması ile başlayacak.

Konferansın açılış konuşmaları TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Boyner ve TÜSİAD Teknoloji ve İnovasyon Çalışma Grubu Başkanı Ayşegül İldeniz tarafından yapılacak.

ColorJar Kurucu Ortağı ve Priceline.com Kurucu Üyesi Jeff Hoffman’ın ana tema konuşmacısı olarak katılacağı konferans kapsamında, konuşmacılar inovasyon konusunu farklı açılardan ele alacak.

TÜSİAD Teknoloji ve İnovasyon Çalışma Grubu Başkanı Ayşegül İldeniz’in moderatörlüğünde gerçekleştirilecek oturumda, inovatif mikro ve küçük ölçekli firmaların başarı hikayelerine yer verilecek.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Mimarlık kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »