.

Türkiye’nin ilk low-cost havayolu firması, tarifeli havayolu yetkisi aldı

Corendon Airlines, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nün ilgili denetimlerinden geçerek tarifeli uçuşlar için gerekli ruhsatı aldı. low-cost

İlk günden bugüne yolcu emniyeti, konforu ve memnuniyetine yatırım yaptıklarını belirten Corendon Airlines Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Yıldıray Karaer, Fark Yarat sloganıyla girdiğimiz sektörde her geçen gün arttırmaya devam ettiğimiz doluluk oranları ve faaliyet gösterdiğimiz pazarlardan gelen talepler bizi bu kararı almaya yönlendirdi” dedi. Yürüttükleri istikrarlı ve sürdürülebilir büyüme politikasının bir aşaması olarak tarifeli havayolu olma kararı aldıklarını belirten Karaer, müşteri memnuniyetini arttırmak bu adımın arkasındaki en önemli unsurlardan biri şeklinde konuştu.

Corendon Airlines, filosundaki 2’si Hollanda bayraklı toplam 10 adet Boeing 737 uçağı ile 35 ülkede 128 havaalanına uçarak  yılda yaklaşık 2 milyon yolcu taşıyor.

Hollanda, Belçika, Danimarka, Finlandiya, İsveç, Norveç, Fransa, Almanya, İtalya, İspanya, Çek Cumhuriyeti, Romanya, Polonya, Kosova, Makedonya, Estonya ve Kazakistan gibi destinasyonlara uçuş düzenleyen Corendon Havayolları her geçen sene yeni pazarları uçuş ağına eklemeye devam ediyor. 2014 yılında Almanya pazarındaki etkinliğini arttırarak yaklaşık 20 havalimanına haftada 40 uçuş planlayan Corendon Airlines, bu pazardaki koltuk hedefini de 250.000 olarak belirledi.


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Turizm kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »