.

Türkiye’nin En Çevreci Havalimanı ‘Antalya’ Oldu

ACI Europe “Karbon Akreditasyon” programı kapsamında 3. etap olan optimizasyon seviyesine ikinci defa ulaşan Antalya Havalimanı, Türkiye’de bu seviyeye ulaşabilen tek havalimanı oldu.antalya havalimanı

ICF Airports Antalya Havalimanı, Avrupa Havalimanları Birliği’nin “Karbon Akreditasyon” programında 3’üncü etap olan “optimizasyon” seviyesine ikinci kez ulaştı.
ICF Airports tarafından yapılan yazılı açıklamada, ICF Airport Antalya Havalimanı’nın Türkiye’de bu seviyeye ulaşan tek havalimanı olma özelliğinin yanı sıra Avrupa’da ise 12 havalimanından biri olarak Türkiye’yi temsil ettiği bildirildi. Açıklamaya göre, 2009 yılından beri Avrupa Havaalanları Birliği projesi kapsamında karbon emisyonunu azaltma çalışmalarını sürdüren ICF Airports Antalya Havalimanı, 2010’da Seviye 1, 2011’de  Seviye 2, 2012’de ise  Seviye 3 safhasına ulaşmıştı.

Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Kent Haberleri kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »