.

Türkiye‘nin En Büyük İnşaat ve Konut Konferansı 6. Yılında Kapılarını Açıyor

9 Ocak 2018 tarihinde gerçekleşecek olan İnşaat ve Konut Konferansı, İnşaat Profesyonellerinin VIP Buluşma Adresi olarak 6. senesinde yine kapılarını açıyor.

Geçtiğimiz sene 277 firmayı ağırlayarak kendi rekorunu kıran konferans şu zamana kadar kadar 970 firmayı ağırladı. Kendi bölümünde Türkiye’nin en büyüğü olan İnşaat ve Konut Konferansı, inşaat profesyonellerinin üst seviye yöneticilerinin VIP Statüsünde bir araya geldiği seçkin bir buluşma olarak gösteriliyor.

İnşaat ve Konut Konferansı, öngörülenin ötesindeki yorumlara sahip vizyon sahibi konuşmacıları ağırlıyor. Konferansa ise karar mekanizması üst seviye profesyoneller katılıyor. Türk inşaat sektörünün VIP buluşma noktası olan İnşaat ve Konut Konferansı, inşaat sektörünün önde gelen kurumları ile birlikte, sivil toplum kuruluşları ve yapı sanayisinin önder kuruluşlarının bir araya getirecek.

Her sene inşaat sektörüne kattığı yeni sinerji ile bir çok yatırım fırsatı ve yeni iş bağlantılarını yanında getiren konferans, ekonomimizdeki üretkenliğe sağladığı katma değer yönünden öne çıkıyor. Sektörün sahip olunan hali analiz ediliyor, istikbal projeksiyonları yansıtılıyor, inşaat ve yapı sektörünün paydaşları VIP statüsünde bir araya gelerek ile sektörün hak ettiği itibar ve prestijine katkı sağlıyor.

Sizleri, VI. İnşaat ve Konut Konferansı’nda doğru vakitte doğru iş ortaklıkları kurmaya çağrı ediyoruz.

Detaylı bilgi amacıyla 0212 258 48 48 numaralı telefon ile irtibata geçebilirsiniz


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Haberler kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »