.

Turkish Airlines World Final’ine Millennium Golf,ulaşım sponsoru oldu

Millennium Golf Genel Koordinatörü Öner Uygun, 09-12 Ekim arasında Antalya Belek’te düzenlenecek olan Turkish Airlines World Final’in ulaşım sponsoru olduklarını söyledi. Uygun, “Böyle önemli bir organizasyonda dünya markalarıyla yer almak bizim için çok önemli” dedi.

Antalya Belek’te düzenlenecek organizasyon hakkında konuşan Millennium Golf Genel Koordinatörü Öner Uygun’un şunları söyledi:

“Millennium Golf olarak 09-12 Ekim arasında Antalya Belek’te düzenlenecek olan Turkish Airlines World Final’in ulaşım co sponsoru olmaktan gurur duyuyoruz. Ülkemiz tanıtımı için çok önemli olan bu organizasyona katkıda bulunmak bizim için çok önemli.

1996 yılından beri golf turizminde faaliyet göstermekte olan şirketimiz bu sponsorlukla bugüne kadarki hizmet kalitesini taçlandıracak. İçlerinde dünyanın en çok kazanan sporcusu ve golfün bilinen ismi olan Tiger Woods’unda olduğu en iyi 8 oyuncunun katılacağı turnuvada Millennium Golf servisinin profesyonelliği ve güler yüzlülüğünü katılımcılara tüm arkadaşlarımızla beraber sunacak olmaktan gurur duyuyoruz.

Bu şirketimizin bugüne kadar yapmış olduğu tüm uluslararası organizasyonların başarıya ulaştığının da bir göstergesi. Biz bugune kadar her platformda ülkemiz golfünün geleceği için çabaladık, bu sponsorlukta bu açıdan yaptığımız ve yapacagımız işlerin göstergesidir.

Böyle önemli bir organizasyonda dünya markalarıyla yer almak bizim için çok önemli. Elimizden geldiğince diğer organizasyonlarda olduğu gibi servisimizi verip organizasyonun çok guzel bir şekilde sonlanmasına katkıda bulunacağız. Türkiye golf ünün tanıtımı anlamında bize göre son nokta olan bu organizasyonu ülkemize kazandıran tüm sektör temsilcilerine teşekkür ederiz.”


Projelerinizin Web Sitesini Biz Tasarlıyoruz
Bu alana reklam vermek için tıklayın.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

YASAL UYARI: Kurumsalemlakhaberleri.com sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak içerik üretmektedir. Web sayfamızda yayınlanan haber, köşe yazısı, fotoğraf gibi içeriklerle ilgili sayfamıza bağlantı vermek şartıyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda bu gibi kişi/kurum ve kuruluşlar hakkında ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şuanda Haberler kategorisi haberlerini okuyorsunuz.

Benzer Yazılar
Toplam 1.941 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...102030...Son »